Josipovčani prokockali 3:0, na kraju promašili penal za pobjedu!

0
2158

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

HAJDUK (M) – OMLADINAC (J) 3:3 (0:3)

Marijanci – Igralište Marijanci. Gledatelja: 200. Sudac: Nikola Dendis (Našice). Pomoćnici: Ivan Šalamun (Našice) i Domagoj Pavlović (Velimirovac). Strijelci: 0:1 Goran Kristek (2. – 11 m), 0:2 Štefančić (33.), 0:3 Denis Kristek (43.), 1:3 Takalić (56. 11 m), 2:3 Takalić (67. – 11 m), 3:3 Išapić (88.).

HAJDUK (M): Kudric, Đurković, Pandurić (46. Plećko), Arnaut, Ovčar, Takalić, Popović, Ošapić, Vinković, Alšić (58. Šanjug), Domanovac.

OMLADINAC (J): Brandis (66. Kuric), Goran Kristek, Igor Stuhli (86. Habada), Šlegl, Denis Kristek, Brkić, Kerovec, Štefančić, Alen Stuhli (62. Dorijan Hulak), Domagoj Hulak, Batorek (90. Haršanji). Trener: Domagoj Vragolović.

Josipovčani su odigrali odlično prvo poluvrijeme. Osim tri postignuta pogotka, bilo je još izglednih prilika tako da je rezultat mogao biti i povoljniji. Gosti su poveli u drugoj minuti. Igor Stuhli ušao je u kazneni prostor, prevario svoga protivnika koji ga ruši, a sucu Dendisu nije preostalo ništa drugo nego pokazati na  bijelu točku. Siguran realizator bio je Goran Kristek. U 33. minuti Igor Stuhli krade loptu domaćeg stoperu, upošljava Štefančića koji izlazi sam pred golmana Kudrica. Mirno šalje loptu u mrežu. U pretposljednjoj minuti prvoga poluvremena Denis Kristek puca sa 18 metara, lopta uz samu stativu ulazi u mrežu.

Propustili odličnu priliku za pobjedu u Marijancima – NK Omladinac Josipovac

U drugom poluvremenu domaćin napada, ali bez pravih prilika za pogodak. U utakmicu su se domaćini vratili u 56. minuti kada sudac Dendis pokazuje na bijelu točku. Strijelac je 1:3 Takalić. Nogometaši Hajduka i drugi su gol postigli iz kaznenoga udaraca. Golman Brandis istrčao je s gola, napadač ga je prebacio i dolazi do kontakta. Josipovčani su dvostruko kažnjeni: kaznenim udarcem isključenjem golmana Brandisa. Na njegovo mjesto, među vratnice, stao je Kuric. U završnici utakmice Josipovčani su se dobro branili sve do 88. minute kada Plećko u petercu gostiju pronalazi Ošapića kojemu nije bilo teško zatresti mrežu. Gosti traže zaleđe, ali sudac Dendis ne reagira na prosvjede. Josipvočani su u 90. minuti imali priliku doći do pobjede. Domaći stoper Đurković igrao je rukom u kaznenom prostoru, a jedanaesterac za goste izveo je Goran Kristek. Međutim, domaći golman Kudric pročitao je njegovu namjeru i spasio svoju momčad od poraza.