Kuševčani opet potonuli u zadnjih petnaest minuta!

0
653

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA OSIJEK – VINKOVCI

BORAC (KV) – TORPEDO  5:1 (2:1)

Kneževi Vinogradi – Igralište NK Borac. Gledatelja: 100. Sudac: Bruno Luketić (Vukovar). Pomoćnici: Branimir Bradarić (Vukovar) i Davor Vukelić (Vukovar). Strijelci: 0:1 Nikolić Kovačić (25.), 1:1 Radoš (30.), 2.1 Barat (45.), 3:1 Barat (76.), 4:1 Barat (85.), 5:1. Barat (90.).

BORAC (KV): Martić, Radoš (74. Dominković), Šujdović, Bosak, Žigri, Pandurević, Mršo (88. Đurković), Prugovečki (88. Matijević), Feher (52. Rajić), Barat, Tkalec (84. Stojanović).

TORPEDO: Vinković, Kopecki, Čuić, Rajčević (78. Domagoj Kušević), Radoš (90. Butor), Antinac, Mislav Ivanda (46. Stjević), Fogadić (74. Bračko), Renato Lulić, Rotim, Nikolić Kovačić (86. Filip Cicvrić). Trener: Goran Uzelac.

Da se kojim slučajem utakmica igra 70 minuta, zasigurno nogometaši Torpeda ne bi imali samo dva boda već bi bili negdje u sredini tablice. Ali, nakon kobnih posljednjih petnaest minuta protiv Šokadije (srijeda, 8. kolo) ponovo su Kuševčani stradali u posljednjem dijelu utakmice.

Ne ide pa ne ide – NK Torpedo Kuševac

Protiv favoriziranih nogometaša Borca kuševački su nogometaši poveli u 25. minuti golom Stjepana Nikolića Kovačića. Međutim, domaćini do odlaska na odmor uspijevaju preokrenuti rezultat u svoju korist. Najprije u 30. minuti Marko Radoš postiže pogodak za 1:1 da bi u 45. Slavko Barat svoju momčad doveo u vodstvo 2:1.

Nastavak utakmice nije nagovještavao kuševački potop. Sve do 76. minute rezultat se nije mijenjao, a tada je gostujuća obrana postala propusna „kao švicarski sir“. U tih petnaest minuta proslavio se Slavko Barat koji je, uz jedan pogodak iz prvoga poluvremena, dodao još tri te tako s četiri postignuta pogotka sigurno će dugo pamtiti nastup protiv Torpeda.

Ovo je već sedmi poraz Torpeda koji i dalje momčad trenera Gorana Uzelca drži na posljednjem mjestu sa samo dva boda.