Dora Belvanović, Iva Zetović i Ivan Bobetić izborili državno prvenstvo!

0
970

REGIONALNO TENISKO PRVENSTVO ZA DJEVOJČICE I DJEČAKE DO 10 GODINA

Protekloga vikenda Teniski klub Donji Miholjac bio je domaćin Regionalnoga prvenstva Hrvatske za djevojčice i dječake do 10 godina na kojemu je nastupilo po 16 najbolje rangiranih igrača Slavonije i Baranje. Na turniru je nastupilo i šest predstavnika Teniskoga kluba Đakovo. Troje Đakovčana izborilo je nastup na državnom prvenstvu koje će se održati 28 i 29. rujna u Čakovcu. To su: Dora Belvanović, Iva Zetović i Ivan Bobetić.

Najbolji rezultat – drugo mjesto – ostvarila je Dora Belvanović koja je u finalu poražena od Vlatke Olij sa 4:2 i 4:1. Iva Zetović osvojila je treće mjesto pobjedivši u razigravanju Emu Halajko sa 4:2; 2:4 i 7:2. Petri Nerovčić pripalo je šesto mjesto porazom od Mije Rogulje (4:0). Lena Drmić zauzela je 13. mjesto.

Pobjednica Vlatka Olij (lijevo) i drupolasirana Đakovčanka Dora Belvanović (desno)

Treće mjesto – Iva Zetović

Petra Nerovčić (lijevo) i Lena Drmić (desno)

U konkurenciji dječaka Ivan Bobetić osvojio je peto mjesto. U borbi za mjesto koje vodi na državno prvenstvo mladi Đakovčanin bio je bolji od Marka Čuje sa 4:9. Domagoju Vračeviću na kraju je pripalo  dvanaesto mjesto.