0
2424

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

1:1 (1:0)

Donji Miholjac – Igralište NK Jedinstvo. Gledatelja: 150. Sudac: Mario Markotić (Osijek). Pomoćnici: Danijel Samardžija (Šećerana) i Leonardo Šagolj (Batina). Strijelci: 1:0 Matković (33.), 1:1 Horvat (49.).

JEDINSTVO: Horvat, Šnel, Marko Matković, Matej Vidaković (46. Živković), Zemunić (80. Jagorinac), Šarlija, Perković, Sebastijan Horvat, Patrik Vidaković, Šapina, Katavić (60. Ameti). Trener: Martin Majdenić.

RATAR: Barić, Matej Tunuković (23. Mišević), Mišić, Brzaj (46. Bošnjaković), Blaškić, Horvat, Florian Abramović, Manuel Abramović, Križanović, Ivan Tunuković, Bekić.

U prvom poluvremenu niti jedna niti druga momčad ne mogu se pohvaliti bog zna kakvom igrom. Piškorevčani su imali više od igre, stvarali su situacije za pogotke, ali netočna dodavanja, bez ideje u završnicama akcija, solo akcije sve su odlike koje su krasile gostujuću momčad. Ratar je uputio samo jedan udarac u okvir miholjačkoga gola što dovoljno govori o kvaliteti igre kakvu su prikazali. A domaćini su jednom došli pred gostujući gol i postigli vodeći pogodak. U 33. minuti glavom Barićevu mrežu pogađa Matković.

U drugom poluvremenu vidjeli smo nešto bolju igru koja je gostima donijela poravnanje rezultata. U 48. minuti Florian Abramović solo akcijom po desnoj strani i nesebičnim dodavanjem prema Ivici Horvatu donosi izjednačenje. Nakon toga i do kraja utakmice trajala je dominacija Ratara, međutim, ponovo su napadači potvrdili da ovo nije njihov dan.

Prema prikazanoj igri, nogometaši Ratara mogu žaliti za propuštenim bodovima jer domaćini nisu ozbiljnije ugrozili Barićev gol.