Strossmayerov trg zauzeli trkači!

0
1116

ULIČNA UTRKA GRADA ĐAKOVA

Jedna od najdugovječnijih manifestacija kojima Grad Đakovo obilježava 8. svibnja Dan Grada je Ulična utrka koju organizira Atletski klub „SLA Ante Perić“ i njihov trener Zvonko Karoli. Utrke su organizirane za sve dobne uzraste osnovnih i srednjih škola. Po lijepom vremenu cijelo poslijepodne i večer bila je rezervirana za učenike koji su se zdušno borili za medalje i pohvalnice. Najbolji su nagrađeni medaljama, a mi donosimo popis prvih pet natjecatelja u svim kategorijama.

1.-2. razredi osnovne škole djevojčice 300 m

  1. Ivona Rajz V. Nazora
  2. Petra Jambrec Đakovački Selci
  3. Bruna Nerovčić I. G. Kovačića
  4. Petra Jaman I. G.  Kovačića
  5. Sara Matijaković A. Čolnića

1.-2. razredi osnovne škole  dječaci  300 m

  1. Marko Lešić I. G. Kovačića
  2. Mateo Živković I. G. Kovačić
  3. Ivano Poplašen Đakovački Selci
  4. Luka Hardi I. G. Kovačića
  5. Dominik Crnov I. G. Kovačića

3.-4. razredi osnovne škole djevojčice 400 m

  1. Nina Penc V. Nazora
  2. Leonarda Drmić I. G. Kovačića (AK “SLA-ANTE PERIĆ“)
  3. Nera Perković V. Nazora
  4. Nives Drmić I. G. Kovačića  (AK “SLA-ANTE PERIĆ”)
  5. Bruna Drmić I. G. Kovačića

3.-4. razredi osnovne škole dječaci 400 m

  1. Andrej Lokmić V. Nazor (AK “SLA ANTE”)
  2. Miro Lovrić I. G. Kovačića
  3. Ante Lulić V. Nazora
  4. Ivan Nikolić Đakovački Selci
  5. Leon Jurić I. G. Kovačića

 

5.-6. razredi osnovne škole djevojčice 700 m

  1. Tea Labak I. G. Kovačića (AK “SLA ANTE PERIĆ”)
  2. Ana Labak I. G. Kovačića (AK “SLA ANTE PERIĆ“)
  3. Nika Knez I. G. Kovačića
  4. Mia Rajčić V. Nazora (AK “SLA ANTE PERIĆ“)
  5. Petra Vidić I. G. Kovačića

5.-6. razredi osnovne škole dječaci  700 m

  1. Lovro Krznarić V. Nazora
  2. Aleksandar Vomš V. Nazora
  3. Luka Serdarević A. Čolnića
  4. Ivan Linčarić I. G. Kovačića
  5. Luka Lovrić V. Nazora (AK “SLA ANTE PERIĆ”)

 

7.-8. razredi osnovne škole djevojčice 800 m

  1. Petra Lovrić I. G. Kovačića (AK “SLA ANTE PERIĆ“)
  2. Lana Šetka A. Čolnića
  3. Katarina Živković Đakovački Selci
  4. Ena Bojanić I. G. Kovačića
  5. Ana Marznović Njemačka

7.-8. razredi osnovne škole dječaci 800 m

  1. Antonio Đikić A. Čolnića (AK” SLA ANTE PERIĆ“)
  2. Lovro Roko Ivančić V. Nazora
  3. Nikola Đumić A. Čolnića
  4. Petar Keglović V. Nazora
  5. Marino Saček V. Nazora

1.-2.  razredi srednje škole juniorke 800 m

  1. Ela Đelatović Gimnazija A. G. Matoša (AK” SLA ANTE PERIĆ”)
  2. Eva Mari Labak Gimnazija A. G. Matoša (AK “SLA ANTE PERIĆ“)
  3. Iva Čajkovac Ekonomska škola (AK “SLA ANTE PERIĆ”)
  4. Katarina Matić Ekonomska škola
  5. Ema Matković Ekonomska škola

1.- 2. razredi srednje škole juniori 800 m

  1. Gabrijel Kolak Ekonomska škola
  2. Ivano Ajhorn Strukovna škola
  3. Stjepan Drmić Strukovna škola
  4. Ivano Pešut Strukovna škola
  5. Gabrijel Miholjek Osijek

3.-4. razredi srednje juniorke 800 m

  1. Nika Sabljić Gimnazija A. G. Matoša

3.-4. razredi srednje juniori 800 m

  1. Robert Karalić Strukovna škola
  2. Vedran Bešlić Strukovna škola
  3. Franjo Marunovič Njemačka

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here