0
1382

MANDIĆEVČANI KRENULI U PROLJETNI DIO SEZONE

VINOGRADAR – TOMISLAV (L) 4:2 (2:0)

Nogometaši Vinogradara početkom prvenstva najavljivali su borbu za sam vrh jer su složili iskusnu momčad, međutim, tek šesto mjesto u jesenskom dijeli nikoga ne zadovoljava. Mandićevčani imaju 20 bodova, 11 manje od vodeće Šokadije. A „vinogradari“ će svakako ovoga proljeća pokušati popraviti dojam i krenuti prema samom vrhu.

Nakon sedmodnevnih priprema, u Mandićevcu su ove nedjelje (4. veljače) odigrali pripremnu utakmicu protiv Tomislava iz Livane.

U prvom poluvremenu domaćini su bili znatno bolji pa su golovima Dražena Fehira i Mirka Mesaroša poveli 2:0. U nastavku utakmice s dva prelijepa gola Josipa Miočevića „vinogradari“ su došli do zaslužene pobjede. Ton igri davao je raspoloženi Mihael Kerovec koji je bio odličan asistent pri postizanju pogodaka.

Vinkogradar je igrao u sastavu: Kovač, Hamzić, Dražen Fehir, Habada, Premužić, Mihael Kerovec, Miočević, Mirko Mesaroš, Stablek Brajković, Babić, Antonio Kerovec. (Još su igrali: Horvat, Kolak, Greganović, Grgović).