PRVA B HRVATSKA KUGLAČKA LIGA SJEVER
- KOLO
FORTUNA – NOVE NADE 6:2 (3430:3333)
Kuglači Fortune pobjedom protiv požeških kuglača vratili su mir u svlačionicu i priključili se sredini tablice. Oni su odigrali odličnu partiju, a to su i morali jer su protiv sebe imali raspoloženoga gosta koji zna kazniti svako protivničko opuštanje.
Josip Rukavina ponovo je dokazao da je u odličnoj formi, a njegovih 599 čunjeva dalo je i poticaj ostalim suigračima. Josip Kmet odigrao je solidan meč, ali je naletio na raspoloženoga Darka Zovka koji je ostvario i najbolji požeški rezultat. Darko Živić također igra u odličnoj formi, a pobjedama se vratio i kapetan Igor Jukić. Najbolji meč odigrali su Hrvoje Živković i Robert Bakić. Đakovački je kuglač s 582 čunja bio raspoloženiji i zasluženo je svojoj momčadi donio još jedan pojedinačni bod. Marijan Matijević također je solidno odradio svoj meč, a li 562 čunja bila su dovoljna samo za poraz.
S nova dva boda Fortuna se popela na šesto mjesto i sada ima šest bodova. U sljedećem sedmom kolu očekuje ih gostovanje u Novsku.
POJEDINAČNI REZULTATI:
Josip Rukavina – Tomislav Prpić 1:0 (599:546)
Josip Kmet – Darko Zovko 0:1 (561:575)
Darko Živić – Pero Lovrić 1:0 (572:526)
Igor Jukić – Zvonko Poleto 1:0 (554:540)
Hrvoje Živković – Robert Bakić 1:0 (582:570)
Marijan Matijević – Bojan Savić 0:1 (562:576)
Dino Prnjavorac 278