0
880

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

KEŠINCI – SLAVONIJA (B) 0:2 (0:1)

Kešinci – Igralište Kešinci. Gledatelja: 100. Sudac: Mario Vuković (Đakovo). Pomoćnici: Mato Jagodić (Đakovo). Strijelci: 0:1 Markić (43.), 0:2 Antunović (90.).

KEŠINCI: Šajkunić, Frković (46. Lovas), Krešimir Juroš, Marijan Mijakić (46. Šušak), Mijačević, Ravnjak, Vojnović, Peler, Crnković, Tomislav Juroš, Čaleta. Trener: Toni Žeravica.

SLAVONIJA (B): Jakov Sito, Mižurić, Verhas, Karlo Sito, Ilić, Valentin Sito, Antunović, Markić, Tomislav Sit, Galović, Zetović.

Nogometašima Slavonije bilo je dovoljno tek jedanaest igrača da iz Kešinaca odnesu sva tri boda. Doduše, Kešinčani se nalaze u velikoj rezultatskoj krizi, pretposljednji su sa samo osam bodova i sigurno će pažljivo pratiti situaciju u Prvoj županijskoj nogometnoj ligi jer očito da će njihov status drugoligaškoga županijskoga ligaša ovisiti o tome hoće li netko ispasti u ovaj rang natjecanja. Zasada Kešinčani mogu biti mirni jer sva četiri županijska prvoligaša dobro stoje. Osim toga, Kešinčani će navijati najvjerojatnije za nogometaše Hajduka da uspješno prođu kvalifikacije i još više učvrste kešinački status.

Utakmica je protekla  fer i korektnoj igri gdje se najviše igralo na sredini terena.  Budrovčani su u dva navrata, u završnici prvoga i drugoga poluvremena postigli pogotke. U 43. minuti Stipo Markić je doveo svoju momčad u vodstvo 1:0, a to je ujedno bio i rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku utakmice domaćini su imali nekoliko izglednih prilika za poravnanje, ali domaći napadači nisu imali svoj dan. U završnici utakmice Tomislav Antunović je potvrdio gostujuću pobjedu.

Nogometaši Slavonije najviše su profitirali ovom pobjedom jer su se popeli na visoko sedmo mjesto i sada imaju 26 bodova.