0
2134

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

RATAR – VILJEVO  3:0 (1:0)

Piškorevci – Igralište Piškorevci. Gledatelja: 150. Sudac: Marko Reljan (Osijek). Pomoćnici: Manuel Dendis (Jelisavac) i Ivan Škaro (Osijek). Strijelci: 1:0 Florian Abramović (6.), 2:0 Florian Abramović (65.), 3:0 Tunuković (66.).

RATAR: Galić, Sivč (56. Bala), Mišić, Bošnjaković, Batinić, Brzaj, Liščević, Horvat (82. Adrić), Florian Abramović (80. Gabud), Manuel Abramović (54. Mišević), Tunuković.

VILJEVO: Knežević, Golub, Senković, Cerovečki (83. Puljić), Kodrić, Blažević, Antonio Kovačević (67. Kalmar), Micek, Mančić (19. Knežević., Pandurić, Matej Kovačević.

Ono što je htio piškorevački trener Josip Mišić upravo se dogodilo. Već u ranoj fazi utakmice Ratar je došao u vodstvo. Goran Sivč ubacio je loptu iz auta, pronašao je Floriana Abramovića koji solo akcijom prolazi svoje čuvare i preciznim udarcem pogađa Kneževićev desni kut. Do odlaska na odmor Piškorevčani su održavali veći posjed lopte, imali su nekoliko izglednih prilika, ali rezultat se nije mijenjao.

U nastavku utakmice, Piškorevčani su nastavili s aktivnom igrom koja im je donijela i razrješenje utakmice. U 65. minuti popnovo je napadački red domaćina na potezu. Ivica Horvat petom je odložio loptu za Floriana Abramovića koji  preciznim udarcem pogađa viljevsku mrežu. Ovim potezom piškorevački napadač priskrbio si je titulu najboljega igrača utakmice. Samo minutu kasnije pao je i treći pogodak. Ivan Tunuković krenuo je u solo akciju, pobjegao je svojim čuvarima i poslao loptu pored nemoćnoga golmana Kneževića.

Ovom pobjedom Ratar se ponovo priključio vodećim momčadima lige, a za novim pomakom imat će prilike u srijedu kada igraju utakmicu prvoga proljetnoga kola protiv Valpovke.