0
1295

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

HAJDUK (ŠP) – KEŠINCI 1:1 (0:0)

Široko Polje. Igralište: Široko Polje. Sudac: Tomislav Rupčić (Osijek). Pomoćnici: Elko Crn (Đakovački Selci) i Mario Milošević (Budrovci). Strijelci: 1:0 Jelečević (49.), 1:1 Crnković (58.).

HAJDUK: Ivić, Horvat, Blažević, Perak, Petrović, Mamić, Džambić (63. Vinko), Jelečević, Lučić, Đambić, Peša. Trener: Branko Bagarić.

KEŠINCI: Šajkunić, Ivan Juroš, Krešimir Juroš, Mijakić, Tomislav Juroš, Crnković, Ravnjak (88. Brnjetić), Frković (76. Adrić), Žeravica, Šerbedžić (49. Tadić), Bilobrk. Trener: Toni Žeravica.

Nogometaši Hajduka i Kešinaca kao da su prespavali prvo poluvrijeme jer nisu napravili niti jednu ozbiljniju priliku za gol. Ipak, najbolju priliku imali su domaćini kada je u 30. minuti Stjepan Đambić puca s ruba kaznenoga prostora, ni malo iznad prečke.

Početak drugoga dijela najavio je bolju igru i jedne i druge momčadi. Već u 49. minuti vidjeli smo prvi pogodak. Peša je prošao po lijevoj strani, ubacio loptu na drugu vratnicu gdje se našao Jelečević koji glavom šalje loptu u nebranjeni dio mreže. Primljeni pogodak razbudio je i Kešinčane koji ubrzo nakon toga dolaze do izjednačenja. U 58. minuti okomita lopta gura Crnkovića u izglednu priliku za postizanje pogotka. Kešinački igrač izlazi sam pred golmana Marija Ivića koji izlazi s gola ne bi li skratio kut. No, Crnković mirno šalje loptu pored golmanovih nogu. Nakon toga domaćin je imao terensku inicijativu, ali bez većih prilika za gol. Peša je u 77. minuti pokušao udarcem preko glave, ali lopta odlazi malo preko gola. Posljednju domaću priliku imao je ponajbolji igrač susreta Jelečević koji snažno puca s 20 metara, ali lopta odlazi tik pored vratnice.

Prema prikazanoj igri, podjela bodova najrealniji je ishod današnjega susreta.