Naslov odlazi u Čepin Petri Dugandžić i Lari Matusini!

0
1997

ŽENSKI TURNIR U ODBOJCI NA PIJESKU „ĐAKOVO VOLLEY 2018.“

Odbojkaški klub Đakovo svake godine sredinom kolovoza organizira ženski turnir u odbojci na pijesku. Tako je bilo i u srijedu, 15. kolovoza, na blagdan Velike Gospe, kada se na igralištima pored Gradskoga bazena okupilo šest parova koji su odlučivali o pobjedniku turnira. Ekipe su bile podijeljene u dvije skupine gdje je igrao svatko sa svakim. Dvije prvoplasirane ušle su u polufinale.

Pobjednice đakovačkoga turnira – Petra Dugandžić i Lara Matusina

U prvom polufinalu đakovački par Valentina Mišura i Ana Barišić bile su bolje od Dijane Karatović i Dore Barišić. Rezultat je bio 2:0.

U drugom polufinalu Petra Dugandžić i Lara Matusina bile su uvjerljive protiv đakovačkoga para Anja Jurić i Ivna Marija Ćorić.

Drugoplasirane Đakovčanke – Ana Barišić i Valentina Mišura

U borbi za treće mjesto čepinski par Karatović/Barišić bio je bolji od para Jurić/Ćorić s 2:0.

Treće mjesto – Dijana Karatović i Dora Barišić

Finale je ponudilo zanimljivu i izjednačenu odbojku. Nešto više sreće i koncentracije imale su članice čepinske ekipe Petra Dugandžić i Lara Matusina. Nakon velike borbe došle su do pobjede 2:1. Tako su Đakovčanke Ana Barišić i Valentina Mišura osvojile drugo mjesto.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here