Dino Marčićević neuhvatljiv za obranu Šokadije!

0
1759

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

SLOGA – ŠOKADIJA 4:0 (1:0)

Mrzović – Igralište Mrzović. Gledatelja: 100. Sudac: Vedran Matić (Đakovo). Pomoćnici: Josip Kedveš (Đakovo) i rajko Al (Đakovo). Strijelci: 1:0 David Pačarić (13.), 2:0 Ivan Romac (63.), 3:0 Marčićević (65.), 4:0 Kovačević 84.).

SLOGA: Drenjančević, Radak, Vidić, Pačarić (63. Darko Penava), Vedran Penava (25. Romac), Marčićević, Vučak, Lončarević (82. Šimić), Ljubić, Kovačević, Dubravac. Trener: Ivica Vučak.

ŠOKADIJA: Šen, Maršić (44. Mašić), Marković (23. Antonio Damjanović), Jakobović, Matić (66. Pačarić), Bjelobrk, Josip Damjanović, Štefančić, Zmaić, Mesić, Josipović. Trener: Domagoj Vragolović.

Nogometaši Sloge iz Koritne svoju su utakmicu protiv Šokadije igrali u Mrzoviću jer su dobili kazne od dvije utakmica neigranja na svom terenu zbog nereda nakon utakmice protiv Dračica.

To nije smetalo nogometaše iz Koritne koji su odigrali puno bolje od nogometaša Šokadije. Tijekom cijele utakmice domaćini su bili bolji i iskoristili su previše grešaka u redovima svojim protivnika. Doduše, gosti su došli bez dosta igrača, ali to ne umanjuje pobjedu Sloge. U 13. minuti Sloga je došla u vodstvo. Nakon nekoliko odbijanja lopte u gostujućem kaznenom prostoru, najbolje se snašao David Pačarić koji glavom s pet metara pogađa Šenovu mrežu. Do kraja prvoga poluvremena domaćini su imali još nekoliko izglednih prilika, ali Strizivojnci su na vratima imali odličnoga golmana Šena koji je u nekoliko navrata spašavao svoju mrežu od novoga pogotka. Najbolje prilike imali su Dubravac i Marčićević, no na odmor se otišlo s minimalnim vodstvom Sloge.

U drugom poluvremenu Matić je imao odličnu priliku za Šokadiju, ali golman Drenjančević odlično je obranio njegov udarac. U 63. minuti Sloga je povećala svoje vodstvo. Marčićević je prošao po lijevoj strani, ubacio loptu u gostujući kazneni prostor, a Romac prima loptu na desetak metara od gola. Njegov udarac bio je neuhvatljiv za golmana Šena. Najbolji igrač susreta Dino Marčićević pobjegao je obrani Šokadije i mirno zabija za 3:0. U 84. minuti Sloga postiže konačan rezultat. Ubačenu loptu iz kornera dočekao je Kovačević koji glavom zakucava loptu u mrežu.

Ovom pobjedom Sloga je učinila još jedan veliki korak u borbi za opstanak. Trenutno imaju 25 bodova.