Hat-trick Davida Tota za pobjedu prednatjecatelja, početnici također uverljivi!

0
831

DRUGA NOGOMETNA LIGA SREDIŠTE ISTOK – PREDNATJECATELJI

ĐAKOVO CROATIA – BORAC (KV) 6:1 (4:0)

Đakovo – Stadion Đakovo. Sudac: Stjepan Rajš (Đakovo). Strijelci: 1:0 Roko Knez (2.), 2:0 Ante Džakula (11.), 3.0 David Tot (12.), 4:0 David Tot (13.), 5:0 Niko Premužić (24.), 6:0 David Tot (27.), 6:1 David Sakai (34.).

ĐAKOVO CROATIA: Stjepan Jozak, Roko Knez, Mihael Haner, Lovro Jaman, David Tot, Ante Džakula, Bože Krajinović. (Još su igrali: Ivan Damjanović, Matej Blažević, Ante Mikulić, Matej Tomičić, Noa Juroš, Niko Premužić, Šimun Petar Juroš, Ivan Pavičić, Nikola Čulina). Trener Željko Kovač.

BORAC (KV): Marko Đapić, Daniel Seleši, Leo Lozančić, Saša Jurošević, Dominik Horvat, David Sakai, Fran Svečnjak. (Još su igrali: Stefan Petrović, Marko Plantosar, Noah Andrašec). Trener: Marin Varga.

Rutinski pobjedu ostvarili su prednatjecatelji Đakovo Croatije i tako zadržali prvo mjestu na tablici. Seriju golova u drugoj je minuti otvorio Roko Knez, da bi desetak minuta gosti dobro stajali  na terenu i čuvali svoj vrata. Ipak, u 11. minuti Ante Džakula postiže drugi pogodak, a tada su u samo dvije minute Đakovčani postigli još dva gola čime je utakmica bila riješena. David Tot postiže dva pogotka za vodstvo 4:0 što je bio rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku utakmice u listu strijelaca upisuje se i Niko Premužić, a David Tot svojim trećim pogotkom postaje definitivno najbolji igrač susreta. U samoj završnici gosti postižu počasni pogodak, a strijelac je David Sakai.

DRUGA NOGOMETNA LIGA SREDIŠTE ISTOK – POČETNICI

ĐAKOVO CROATIA – BORAC (KV) 5:1 (3:1)

Đakovo – Stadion Đakovo. Sudac: Stjepan Rajš (Đakovo). Strijelci: 1:0 Noa Saček (5.), 2:0 Lovro Punda (10.), 2:1 Mihael Andrić (15. ag), 3:1 Lovro Punda (16.), 4:1 David Uhlih (35.), 5:1 Karlo Racić (49.).

ĐAKOVO CROATIA: Matej Majstorović, Ivano Vidaković, Bruno Matić, Mihael Andrić, David Uhlik, Noa Saček, Leon Tot, Marin Punda, Lovro Punda. (Još su igrali: Petar Haramina, Fran Vračević, Niko Vranić, Ivan Lončarić, Karlo Racić, Karlo Habada, Marin Stegić). Trener: Željko Kovač.

BORAC (KV): Luka Ćosić, Sergej Petrović, David Murk, Marin Kupina, Luka Molnar, Jakov Manci, Nemanja Petrović, Matej Knez, Vanja Srećković). Trener: Marin Varga.

Kao i mlađe kolega početnici su također ostvarili uvjerljivu pobjedu protiv gostiju iz Kneževih Vinograda. Noa Saček zabio je prvi gola, a nakon toga Lovo Punda razornih udarcem s 12 metara pogađa gostujuću mrežu. Gosti su iz kontranapada postigli pogodak kojim su smanjili rezultata na 1:2, a autogol je postigao Mihael Andrić. No, do odlaska na odmor Đakovčani su postigli još jedan pogodak: strijelac za 3:1 bio je Lovro Punda. U nastavku utakmice David Uhlik zabija četvrti, a u pretposljednjoj minuti Karlo Racić i peti pogodak za čistu i uvjerljivu pobjedu.