0
1330

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

SLAVONIJA (P) – RADNIČKI 3:0 (2:0)

Punitovci. Igralište: Punitovci. Sudac: Željko Lipar (Đakovo). Pomoćnici: Mirko Drenjančević (Semeljci). Strijelci: 1:0 Gurdon (3.), 2:0 Gurdon (24.), 3:0 Gudon (79.).

SLAVONIJA: Begović, Burek, Gurdon (83. Getoš), Stjević, Vinko, Marošević, Maričić, Stipanović, Drga, Bjelobrk, Škorvaga.

RADNIČKI: Danijel Drenjančević, Luka Drenjančević (40. Perić), Kvesić (80. Ivan Kovač), Marko Mijakić, Domagoj Mijakić, Zorić, Duvnjak, Lagator, Danijel Kovač, Gudelj (84. Krištić), Gusić.

Teško je povjerovati da su ovo dvije momčadi koje se ovoga proljeća nalaze u rezultatskoj krizi. Doduše, Viškovčani tu muku muče od samoga početka prvenstva, ali Punitovčani su jesenski dio prvenstva završili na visokom trećem mjestu, a u proljeće su pali na osmo.

Nogometaši Slavonije iskoristili su svoje iskustvo i zasluženo došli do pobjede. Već u trećoj minuti Stjepan Gurdon namjestio je svoje nišanske sprave i zatresao mrežu golmana Danijela Drenjančevića. U 24. ponovo je na sceni Gurdon koji po drugi puta pogađa viškovačku mrežu za 2:0. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

Na dobra stara vremena kada je Stjepan Gurodon bio najbolji strijelac Druge županijske nogometne lige (u dresu Hajduka iz Širokoga Polja) podsjetio je ovaj napadač u 79. minuti kada je postigao svoj hat-trick i time zapečatio sudbinu Radničkoga.