0
1313

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

JEDINSTVO – RATAR 2:0 (0:0)

Donji Miholjac – Igralište Jedinstvo. Gledatelja: 100. Sudac: Domagoj Bošnjak (Osijek). Pomoćnici: Josip Jasnić (Valpovo) i Miro Karlović (Samatovci). Strijelci: 1:0 Filip Kupanovac (57.), 2:0 Perošević (64.).

JEDINSTVO: Jakovljević, Matović, Jelić (77. Vidaković), Janžek (36. Perošević), Šarlija, Perković, Zemunić (83. Mikičić), Šulava, Kupanovac (57. Katavić), Stanić, Harkanovac. Trener: Slobodan Stranatić.

RATAR: Barić, Vukadin (46. Bošnjaković), Subašić, Horvat (81. Šimić), Mišić, Vrtarić, Češnik, Peradinović (86. Antunović), Brlošić, Križanović, Abramović. Trener: Krešimir Salamon.

Nogometaši Ratara krenuli su na teško gostovanje kod drugoplasiranoga Jedinstva bez previše izgleda za osvajanjem bod(ova). Međutim, prema prikazanoj igri nisu razočarali jer su poprilično namučili favorizirane domaćine.

U prvih 45 minuta Piškorevčani su se odlično branili zatvarajući sve prilaze golmanu Bariću. Na odmor su obje momčadi otišle bez pogodaka.

U nastavku domaćini su još jače pritisnuli ne želeći čekati posljednje trenutke kako bi upisali bodove. U 57. minuti Filip Kupanovac zabija prvi  pogodak za domaćine i to je bio znak da će bodovi ostati u Donjem Miholjcu. A pobjedu domaćina u 64. minuti potvrdio je Emilio Perošević koji je u 36 minuti zamijenio ozlijeđenoga Davida Janžeka.

S ovim porazom Piškorevčani i dalje ostaju na 14. mjestu s 12 bodova. U sljedećem 21. kolu na svom će igralištu ugostiti momčad Slavonaca iz Ladimirevaca.