Kadeti i juniori natjecali su tko da više!

0
876

PRVA NOGOMETNA LIGA SREDIŠTE ISTOK – KADETI

ĐAKOVO CROATIA – DILJ (V) 7:0 (4:0)

Đakovo – Stadion Đakovo. Sudac: Marin Bibković (Đakovo). Pomoćnici: Tomislav Rupčić (Osijek) I Matej Dorić (Đakovo). Strijelci: 1:0 Gabriel Petanjak (3.), 2:0 David Šušak (6.), 3:0 David Šušak (8.), 4:0 Gabriel Petanjak (21.), 5:0 Lovro Kedačić (66.), 6:0 Denis Zirn (74.), 7:0 David Ivić (75.).

ĐAKOVO CROATIA : Ivan Grbavac (65. Dino Vujinović), Luka Damjanović (46. Petar Batarilo), Gabriel Petanjak, Denis Zirn, Niko Mesić, Luka Vuletić (46. Filip Žgela), Karlo Eling (58. Marin Kovač), Marin Zrakić, David Šušak (48. Lovro Kedačić), Petar Milić (56. Borna Blažević), Marin Šekerija (41. David Ivić). Trener: Filip Ivić.

DILJ: Ivan Vinković, Marko Grebenar (65. Gabrijel Ilić), David Boras (31. Dorian Jurić), Fran Vrbovski (65. Jakov Budimir), Matej Cindrić, Luka Rajković (65. Antun Varga), Stjepan Kovačević (65. Duje Kokaj), Tomislav Zovkić (45. Luka Vinković), Luka Rukavina, Leon Konig, Dino Damjanović. Trener: Jurica Bošnjak.

Trener đakovačkih kadeta Filip Ivić pribojavao se tijekom protekloga tjedna protivnika iz VInkovaca koji su protiv vršnjaka Cibalije izgubili samo 2:1. Međutim, njegovi igrači najbolje su ga razuvjerili jer su do nogu potukli vinkovačke vršnjake. Već u trećoj minuti Garbriel Petanjak doveo je Đakovčane u vodstvo 1:0, a kada je u šestoj minuti David Šušak postigao drugi pogodak, sve je bilo jasno: Vinkovčani se neće dobro provesti na Stadionu Đakovo. I tako je I bilo. Drugim golovima Petanjaka I Šuška đakvoaki su kadeti zaključili prvo poluvrijeme.

U nastavku utakmice Đakovčani su nastavili istim ritmom. U listu strijelaca upisali su se Lovro Kedačić u 66. minuti, Denis Zirn u 74. I David Ivić u 75. minuti. Za konačnih i čistih 7:0.

* * * * * *

PRVA NOGOMETNA LIGA SREDIŠTE ISTOK – JUNIORI

ĐAKOVO CROATIA – DILJ 9:0 (5:0)

Đakovo – Stadion Đakovo. Sudac: Tomislav Rupčić (Đakovo). Pomoćnici: Marin Bibković (Đakovo) I Matej Dorić (Đakovo). Strijelci: 1:0 Patrik Lovaković (3. 11 m), 2.0 Marko Đelagić (12.), 3:0 Bartol Ilakovac (16.), 4:0 Ilija Piler (30.), 5:0 Ilija Piler (41.), 6:0 Dominik Mor (54.), 7:0 Ilija Piler (62.), 8:0 Bartol Ilakovac (68.), 9:0 Dominik Mor (70.).

ĐAKOVO CROATIA: Josip Sitar (46. Tomislav Ivanović), Ante Drmić (70. Luka Marijanović, Šimun Perković (78. Vilim Kiš), Matej Čuić (55. Luka Sučić), Patrik Lovaković, Marko Đelagić, Bartol Ilakovac, Ivan Vitman (60. Marko Katilović), Borna Nađ (78. Ivan Erdeljić), Ilija Piler (70. Karlo Ljulj), Dominik Mor. Trener: Stjepan Bošković.

DILJ: Karlo Luka Kovalisko , Tin Dujmović (46. Luka Zukić), Davor Barišić, Garijel Ikić (63. Mateo Jerković), Matej Dragun, Marijan Tadić (63. Karlo Bakšaj-Macan), Antonio Damjanović (75. Ante Babinčak), Duje Jukić (72. Antonio Mijatović), Nikola Smolčić, Dino Grgić, Danijel Popović (46. Petar Bradić). Trener: Jurica Bošnjak.

Starije kolege – junior – kao da su se natjecali s kadetima tko će Vinkovčanima dati više golova. Juniori su svoju seriju započeli u trećoj minuti kada je Ilakovac ušao u kazneni prostor gdje ga je srušio vinkovački stoper. Sudac Tomislav Rupčić pokazao je na bijelu točku, a siguran realizator bio je Patrik Lovaković, Ubrzo nakon toga pao je i drugi pogodak, a strijelac je bioMrko Đelagić. Četiri minute kasnije u listu strijelaca upisuje se Bartol Ilakovac, a zatim Ilija Piler zaključuje prvo poulvrijeme.

Iako je trener Ivić izvrpio nekoliko izmjena ritam igre ostao je isti pa su tako padali i  golovi. Drugim pogotkom Piler je povećao rezultat na 5:0, a do kraja utakmice u listu strijelaca upisali su se još: Dominik Mor (54.), Ilija Piler (62.), Bartol Ilakovac (68.) I Dominik Mor (79.).

Ovo je druga pobjeda đakovačkih juniora uz gol razliku 12:1.