0
925

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

SLAVONIJA (P) – BILJE  6:3 (4:1)

Punitovci – Igrališt Na vodopadu. Sudac: Nikola Bančić (Poganovci). Pomoćnici: Aleksandar Vuzem (Pribiševci) i Josio Čuić (Osijek). Strijelci: 1:0 Gazić (20.), 1:1 Sekanić (21.), 2:1 Gazić (37.), 3:1 Stipanović (43.), 4:1 Maričić (45.), 4:2 Šileš (48.), 5:2 Maričić (67.), 6:2 Štigler (74.), 6:3 Greganović (80.).

SLAVONIJA (P): Begović (46. Bošković), Stipanović, Poljarević (76. Getoš), Štigler, Tadijan, Vinko (48. Penava), Gazić, Drga, Maričić, Marošević, Škorvaga (81. Ivančić). Trener: Antun Labak.

Nažalost, prema svemu sudeći, nogometaši Slavonije upisali su Pirovu pobjedu jer su, unatoč osvojena tri boda, završili na 14. mjestu koje znači i ispadanje u drugu županijsku ligu. Punitovčani su jednim okom i uhom bili u Belom Manastiru i Josipovcu gdje su direktni konkurenti u borbi za opstanak ostvarili domaće pobjede i time se spasili ispadanja. (Radnik pobijedio Đurđenovca, a Baranja-Belje josipovački Omladinac).

Što se tiče utakmice, posljednje Bilje riješeno je u prvih 45 minuta. Nakon vodstva domaćina 1:0 (strijelac Marko Gazić) gosti su samo minutu kasnije izjednačili na 1:1. Strijelac je bio Dario Sekanić. Međutim, do odlaska na odmor Punitovčani su postigli još tri pogotka čime je utakmica bila riješena. U 37. minut Gazić postiže svoj drugi pogodak, Ivan Stipanović treći u 43., a samo dvije minute kasnije Stjepan Maričić upisuje se prvi puta u listu strijelaca za 4:1.

U nastavku utakmice domaćini su potvrdili svoju pobjedu drugim golom Stjepana Maričića i Darka Štiglera.