0
1368

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

RATAR – HAJDUK (P) 1:1 (0:0)

Piškorevci – Igralište Kozin trg. Sudac: Marin Vidačić (Osijek). Pomoćnici: Ivan Škaro (Osijek) i Josip Jukić (Osijek). Strijelci: 1:0 Brlošić (67.), 1:1 Bujadinović (71.).

RATAR: Galić, Mandić, Brzaj, Liščević (69. Antunović), Mario Šekerija, Mišević (60. Zeko), Petrić (60. Sikora), Peradinović, Horvat, Brlošić, Marko Šekerija (82. Barić). Trener: Hrvoje Piplica.

HAJDUK (P): Šerega, Kajinić, Dino Sklepić, Koprivec, Marković, Bujadinović, Kolarić, Ceglec, Horvat, Balatinac, Jurenec.

Gosti iz Popovca došli su na utakmicu posljednjega kola sa samo jedanaest igrača i odnijeli su bod. Za to su krivi domaći igrači koji su tijekom cijele utakmice imali terensku dominaciju, stvorili su puno izglednih prilika, ali očito da je velika vrućina smetala domaćim napadačima. Na odmor su obje momčadi otišle bez pogodaka.

U nastavku utakmice domaćini su ipak stigli do vodstva. U 67. minuti Brlošić je matirao gostujućega vratara Šeregu i tako nagovijestio domaću pobjedu. Međutim, samo četiri minute kasnije gosti su golom Bujadinovića poravnali rezultat na 1:1.

Tako je Ratar podjelom bodova zaokružio sezonu na jedanaestom mjestu s 35 bodova. Piškorevčani su ostvarili devet pobjeda, osam remija i 13 poraza uz gol razliku 37:50. Na kraju, još jedna mirna sezona za Ratar.