0
1343

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA OSIJEK – VINKOVCI

TORPEDO – ZRINSKI (B) 1:1 (0:1)

Kuševac – Igralište Lipa. Sudac: Mario Bernić (Jelisavac). Pomoćnici: Vlatko Lončar (Osijek) i Dalibor Marinković (Vinkovci. Strijelci: 0:1 Jakšić (34.), 1:1 Butor (78.).

TORPEDO: Vinković, Kopecki, Čuić, Radoš (74. Kušević), Bračko (68. Butor), Rajčević, Babić, Branimir Ivanda, Antinac, Mislav Ivanda, Marin Cicvarić. Trener: Branimir Ivanda.

BORINCI: Lešić, Džafić, Dario Jakšić (81. Zvonimir Jakšić), Babogredac (56. Naglić), Stjepan Naglić, Vudović, Marijan Prgić, Šumanovac, Aleksić, Ivan Jakšić, Kristijan Prgić.

U ravnopravnoj igri tijekom cijeloga susreta svaka momčad postigla je po jedan pogodak i tako zaslužila po bod. Prema prikazanoj igri, rezultat je realan. Gosti su prvi poveli u 34. minuti kada je Dario Jakšić zatresao Vinkovićevu mrežu. Bio je to rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku utakmice, domaćini su imali više od igre, stvorili su nekoliko prilika, ali lopta nije htjela u gol. Trener Ivanda napravio je odličan potez kada je u 68. minuti uveo mladoga Ivana Butora koji je opravdao očekivanja svoga trenera. Naime, ovaj sedamnaestogodišnjak postigao je u 78. minuti izjednačujući pogodak i tako svojoj momčadi donio bod.

Tako su Kuševčani popravili svoj bodovni učinak i trenutno imaju 12 bodova.