Ni kiša im nije smetala!

0
2814

ULIČNA UTRKA GRADA ĐAKOVA

Atletski klub „Sla Ante Perić“ po 16. je puta zaredom organizirao Uličnu utrku Grada Đakova koja se tradicionalno održava u okviru proslave i pod pokroviteljstvom Grada Đakova. Iako vrijeme nije bilo naklonjeno natjecateljima jer je sredinom natjecanja počela padati kiša, sve su utrke održane i proglašeni su najbolji.

U konkurenciji osnovnih škola nastupilo je ukupno 230 natjecateljica i natjecatelja koji su nastupili u utrkama od 300, 400, 750 i 900 metara. Valja pohvaliti sve sudionike kao i njihove profesore koji su po doista teškom vremenu istrčali zadane dionice i time pokazali zavidnu razinu sportske forme. Svoje natjecatelje imale su sve tri đakovačke osnovne škole (Vladimira Nazora, Ivana Gorana Kovačića i Josipa Antuna Čolnića) te Osnovna škola Satnica Đakovačka kao i Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić.

U kategoriji srednjih škola nastupilo je 33 natjecatelja iz samo dvije đakovačke škole (Srednja strukovna škola Antuna Horvata i Ekonomska škola braće Radića). I njima treba uputiti posebne pohvale jer su trčali po jakoj kiši kada bi se mnoga natjecanja odgodila ili bi se pričekalo poboljšanje vremena.

 

Velike zasluge treba pripisati i članovi Atletskoga kluba „Sla Ante Perić“ koji su bili logistička potpora ovom natjecanju. Posebnu pohvalu zaslužuju neumorni predsjednik kluba Ante Perić i glavni trener Zvonko Karoli.

U nastavku donosimo nagrađene natjecatelje u svim kategorijama:

REZULTATI:

OSNOVNA ŠKOLA

PRVI I DRUGI RAZREDI – DJEVOJČICE

  1. Elena Matić – OŠ Vladimira Nazora Đakovo
  2. Klara Babić – OŠ Josipa Antuna Čolnića Đakovo
  3. Una Škalić – OŠ Josipa Antuna Čolnića Đakovo
  4. Ema Rajčić – OŠ Vladimira Nazora Đakovo
  5. Ema Racić – OŠ Vladimira Nazora Đakovo

PRVI I DRUGI RAZREDI – DJEČACI

  1. Petar Andrej Piplica – OŠ Vladimira Nazora Đakovo
  2. Andrej Lokmić – OŠ Vladimira Nazora Đakovo
  3. Luka Lulić – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo
  4. Ante Lulić – OŠ Vladimira Nazora Đakovo
  5. Ivan Lulić – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo

TREĆI I ČETVRTI RAZREDI – DJEVOJČICE

  1. Mia Rajčić – OŠ Vladimira Nazora Đakovo
  2. Ana Išasegi – OŠ Vladimira Nazora Đakovo
  3. Petra Lovrić – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo
  4. Nika Knez – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo
  5. Lana Šetka – OŠ Josipa Antuna Čolnića Đakovo

 

TREĆI I ČETVRTI RAZREDI – DJEČACI

  1. Martin Klasan – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo
  2. Gabrijel Marković – OŠ Ivane Brlić Mažuranić Strizivojna
  3. Luka Serdarević – OŠ Josipa Antuna Čolnića Đakovo
  4. Petar Unterajner – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo
  5. Josip Zmaić – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo

PETI I ŠESTI RAZREDI – DJEVOJČICE

  1. Ela Đelatović – OŠ Vladimira Nazora Đakovo – AK „SLA A. Perić)
  2. Eva-Mari Labak – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo
  3. Lara Grizelj – OŠ Josipa Antuna Čolnića Đakovo
  4. Iva Čajkovac – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo
  5. Paulina Kretonić (OŠ Josipa Antuna Čolnića Đakovo

PETI I ŠESTI RAZREDI – DJEČACI

  1. Patrik Novoselić – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo
  2. Luka Racić – OŠ Vladimira Nazora Đakovo
  3. Antonio Đikić – OŠ Josipa Antuna Ćolnića Đakovo
  4. Marin Samardžić – OŠ Josipa Antuna Ćolnića Đakovo
  5. Niko Gavran – OŠ Josipa Antuna Ćolnića Đakovo

SEDMI I OSMI RAZREDI – DJEVOJČICE

  1. Sara Zrinušić – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo
  2. Maja Kelić – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo
  3. Anja Ćurić – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo

 

SEDMI I OSMI RAZREDI – DJEČACI

  1. Ivan Bilać – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo – AK „Sla A. Perić“
  2. Karlo Fekete – OŠ Vladimira Nazora Đakovo
  3. Mihael Petrović – OŠ Satnica Đakovačka
  4. Stjepan Jančikić – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo
  5. Robert Karalić – OŠ Ivana Gorana Kovačića Đakovo

SREDNJE ŠKOLE

PRVI I DRUGI RAZREDI – DJEVOJKE

  1. Mirna Jakšić Ekonomska škola braće Radića Đakovo (AK “SLA A. Perić“)
  2. Nikolina Ćorić – Srednja strukovna škola A. Horvata Đakovo
  3. Dorotea Bartolović – Srednja strukovna škola A. Horvata Đakovo
  4. Josipa Tokić – Srednja strukovna škola A. Horvata Đakovo
  5. Barbara Kelić, Ekonomska škola braće Radića Đakovo

PRVI I DRUGI RAZREDI – MLADIĆI

  1. Adam Sito – Strukovna škola A. Horvata Đakovo
  2. Marko Vujanović, Srednja strukovna škola A. Horvata Đakovo
  3. David Zrinušić, Strojarsko-tehnička škola Osijek
  4. Ivan Serdarević – Srednja strukovna škola A. Horvata Đakovo
  5. Lovro Vrtarić, Srednja strukovna škola A. Horvata Đakovo

 

TREĆI I ČETVRTI RAZREDI – DJEVOJKE

  1. Helena Hukelj – Ekonomska škola braće Radića Đakovo
  2. Daniela Žgela – Ekonomska škola braće Radića Đakovo

TREĆI I ČETVRTI RAZREDI – MLADIĆI

  1. Domagoj Jakšić – Srednja strukovna škola A. Horvata Đakovo
  2. Stjepan Ilijov – Srednja strukovna škola A. Horvata Đakovo
  3. Gabrijel Mačinković – Srednja strukovna škola A. Horvata Đakovo
  4. Antonio Bikić – Srednja strukovna škola A. Horvata Đakovo

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here