U posljednih pola sata Semeljčani utrpali šest golova!

992

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

21. KOLO

POLET – BUDUĆNOST  8:1 (2:0)

Semeljci – Igralište Semeljci. Sudac: Hrvoje Orešković (Đakovo). Pomoćnici: Antun Taranić (Đakovo) i Josip Kedveš (Đakovo). Strijelci: 1:0 Petar Paradžik (8.), 2:0 Petar Paradžik (39.), 2:1 Pejić (48.), 3:1 Ćosić (62.), 4:1 Ćosić (65.), 5:1 Petar Paradžik (76.), 6:1 Mario Vuksanović (77.), 7:1 Petar Paradžik (88.), 8: 1 Ćosić (90.).

POLET: Miro Vuksanović, Knežević (67. Gavran), Rebić (79. Rašić), Gradištanac, Mario Vuksanović, Petar Paradžik, Ćosić, Pilić, Radonić, Tanasić (60. Idžanović), Doko.

BUDUĆNOST: Perić, Jakov Paradžik, Ivanović, Grgić, Mikulandra, Gregić, Penava, Anto Grgić, Pejić (78. Majdenić), Babić (76. Pražak), Pavić (46. Novotni).

Semeljčani su došli do očekivane pobjede koja je izražena s visokih 8:1. Međutim, ovo je bila doista čudna utakmica u kojoj su gosti iz Gorjana jako dobro stajali na terenu u prvih 45 odnosno sve do 62. minute.

Naime, gosti su se odlično branili, ali su u nekoliko navrata iz kontri opasno zaprijetili golmanu Miri Vuksanovću, no semeljački golman bio je na mjestu. ipak dva puta kapitulirali u prvom poluvremenu. U osmoj minuti Petar Paradžik nagovijestio je svoj golgeterski dan kada je prvi puta svladao golmana Perića. Do 39. minute mreže su mirovale, a tada Paradžik po drugi puca i šalje loptu u gorjansku mrežu što je bio i rezultat prvoga poluvremena.

Odmah početkom nastavka točnije u 48. minuti gosti smanjuju rezultat na 1:2. Strijelac je bio Anto Pejić. I sve do 62. minute izgledalo je da će gosti odigrati solidnu utakmicu. Ali, tada nastaje gostujući potop. Za pola sata igre primili su čak šest golova ili što bi statistički značilo svakih pet minuta po jedan. A nemilosrdni u domaćim redovima bili su Petar Paradžik, koji je svojim golovima iz prvoga poluvremena dodao još dva, a probudio se i Mario Ćosić koji je bio trostruki strijelac (62, 65. i 90.). Treba spomenuti i odličnu igru Antonija Rebića koji je bio dvostruki asistent Mariju Ćosiću.  U listu strijelaca upisao se i Mario Vuksanović.