Goran Matković zabio za forkuševačku pobjedu!

0
1593

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

JEDINSTVO (F) – SLAVONAC (PR) 1:0 (0:0)

Forkuševci. Igralište: Forkuševci. Sudac: Mario Vuković (Đakovo). Pomoćnici: Josip Kedveš i Antun Taranić (Đakovo). Strijelci: 1:0 Matković (59.).

JEDINSTVO: Barić, Šiško (81. Duvnjak), Milošević, Drenjanac, Marjanović, Paradžik, Bježančević (81. Perković), Vočanec, Tribuljak, Petrović (46. Matković), Drlić (46. Lukić).

SLAVONAC: Horvat, Mirko Mesaroš, Dominik Mesaroš, Josip Mesaroš, Posavec, Brodar (46. Šarić), Franjić, Babić, Antonio Mesaroš, Franjić (60. Mihaljević), Gurdon.

Nogometaši Jedinstva ostvarili su ono najvažnije – pobjedu. Iako nisu briljirali, uspjeli su jednim pogotkom doći do tri boda koja ih dovode na visoko šesto mjesto na tablici. Što se tiče same utakmice, nije baš obilovala lijepim trenutcima, najčešće se igralo između dva kaznena prostora, a prilike za pogotke bile su rijetke. Jednu takvu iskoristio je Goran Matković koji je u 59. minuti zatresao mrežu golmana Horvata. Zanimljivost je da je strijelac odlučujućega gola u igru ušao tek početkom drugoga poluvremena čime je domaći trener u potpunosti pogodio s izmjenom.

Gosti su još jednom pokazali da su na svakom terenu i u svakoj utakmici sa srcem i željom, ali jednostavno ponekad je nedostatak sreće krivac za upisane poraze. Slavonac je novim porazom i dalje ostao na posljednjem mjestu sa samo četiri boda.