0
615

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA OSIJEK – VINKOVCI

TORPEDO – SLAVONAC (K) 1:1 (0:0)

Kuševac – Igralište Lipa. Sudac: Mirko Sabljak (Vukovar). Ivan Radačić (Donja Motičina) i Nikola Bančić (Poganovci). Strijelci. 0:1 Prnjak (61. – 11 m), 1:1 Rotim (90.).

TORPEDO: Vinković, Kopecki, Radoš (81. Filip Cicvarić), Bračko (59. Antinac), Rajčević, Babić (24. Perković), Branimir Ivanda, Crnojević, Renato Lulić (74. Rotim), Marin Cicvrić, Tomislav Lulić (71. Kušević). Trener: Branimir Ivanda.

Nogometaši Torpeda vjerovali su da protiv Komletinčana mogu doći do svoje druge pobjede. Međutim, to se nije ostvarilo jer su u ranoj fazi utakmice ostali s igračem manje jer je Matko Crnojević u 21. minuti morao napustiti igru zbog drugoga žutoga kartona (prvi je dobio u 14, a drugi u 21. minuti). To je poremetilo tijek igre domaće momčadi, ali, unatoč tome, Kuševčani su dobro stajali na terenu. Na odmor su obje momčadi otišle netaknutih mreža.

U nastavku utakmice bolje su reagirali gosti koji u 61. minuti dolaze u vodstvo. Mario Prnjak bio je siguran izviđač kaznenoga udarca. Do kraja utakmice, iako s igračem manje, Kuševčani su pritisnuli goste želeći barem ostati neporaženi. To im je uspjelo u 90. minuti kada Jure Rotim postiže izjednačujući pogodak. U samoj završnici Kuševčani su ostali bez golmana Vladimira Vinkovića koji je zbog preoštroga starta također dobio drugi žuti karton.

Na kraju, s obzirom na sve okolnosti, nogometaši Torpeda mogu biti zadovoljni osvojenim bodom iako im, sada je već jasno, neće donijeti nikakav napredak na tablici.