502

TREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ISTOK

1. KOLO – ZAOSTALA UTAKMICA

ZRINSKI (J) – SLOGA (NG) 4:0 (2:0)

Jurjevac – Igralište Bara. Gledatelja: 200. Sudac: Ivan Menđušić (Vinkovci). Pomoćnici: Franjo Vučko (Otok) i Marko Nikolić (Županja). Strijelci: 1:0 Žutić (15.), 2:0 Žutić (21.), 3:0 Dos Santos (52), 4:0 Ždinjak (80.).

ZRINSKI (J): Pintarić, Matković, Kukučka (54. Ždinjak), Dos Santos (73. Živković), Majdiš, Šinko, Jurić, Kovačević (63. Kegelj), Moises (54. Ulm), Sušac, Žutić. Trener: Josip Milardović.

SLOGA (NG): De Villa, Pavišić (46. Šimunović), Kašljević (66. Đaković), Vlaović, Balunović (46. Severović), Tomić (71. Kotarski), Eller, Marjanović, Fischer, Lončarević (71. Medvedović), Benić.

Nogometaši Zrinskoga zadovoljni su napustili travnjak nakon odigrane zaostale utakmice protiv Sloge iz Nove Gradiške. Od samoga početka domaćini su imali terensku inicijativu koja im je u samo dvije minute donijela dva pogotka. U 19. minuti Ivan Žutić prvi je puta zatresao De Villinu mrežu. Loptu je u kazneni prostor ubacio Janik Kukučka, lopta je došla do druge stative gdje se sam našao Ivan Žutić koji je poslao loptu u praznu mrežu.  Samo dvije minute kasnije ponovo je strijelac bio strijelac. Do kraja prvoga poluvremena, puni samopouzdanja Jurjevčani su vršili pritisak, ali mreže gostujućega golmana nije se više tresla.

U nastavku utakmice ista priča: dominacija domaćina. U 52. minuti Dos Santos upisao se u listu striejlaca, a u samoj završnici, točnije u 80. minuti još se jedan napadač upisao u listu strijelaca. Za konačnih 4:0 pobrinuo se Dominik Ždinjak. Ovom pobjedom nogometaši Zrinskoga imaju osam bodova i trenutno se nalaze na jedanaestom mjestu. U subotu Zrinski očekuje gostovanje u Slavonskom Brodu, ali ostaje im još i zaostala utakmica protiv Slavonije iz Požege.