551

KUP NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

ČETVRTFINALE

DINAMO (TR) – OMLADINAC (J) 1:5 (0:3)

Trnava – Igralište Trnava. Gledatelja: 70. Sudac: Hrvoje Lovrić (Đakovo). Pomoćnici: Rajko Ač (Đakovo) i Mato Ivkić (Đakovo). Strijelci: 0:1 Dorijan Hulak (19.), 0:2 Alen Stuhli (25 – 11 m), 0:3 Igor Stuhli (36.), 0:4 Dorijan Hulak (51.); 0:5 Kolarik (59.), 1:5 Tiborc (85.).

DINAMO (TR): Kovačić, Turković, Bartoš, Dario Franjić, Josip Franjić, Mikić, Svilanović, Vuković, Tiborc, Benić, Holbik.

OMLADINAC (J): Brandis (46. Kuric), Igor Stuhli (46. Čaić), Haršanji (57. Lovro Kvasnovski), Brkić, Domagoj Hulak (46. Batorek), Alen Stuhli, Štefančić, Kerovec, Zlatko Kvasnovski (46. Kolarik), Dorijan Hulak, Kocur. Trener: Domagoj Vragolović.

Trener Domagoj Vragolović odmarao je neke od svojih „startera“ te je dao priliku mlađim snagama. Posebno je dobro priliku iskoristio mladi Dorijan Hulak, strijelac dva pogotka, a u listu strijelaca upisali su se i Alen te Igor Stuhli.

Josipovčani su od samoga početka dominirali želeći što prije riješiti pitanje pobjednika. I u tome su uspjeli. Na otvaranju utakmice dva je puta bio neprecizan Kvasnovski, a po jednom Alen i Igor Stuhli. Ipak, u 19. minuti gosti su došli u vodstvo. Igor Stuhli bio je asistent za Dorijana Hulaka koji sam izlazi pred golmana Kovačića. Mirno šalje loptu u mrežu. Šest minuta kasnije već je 2:0. Domaći branič zaustavio je loptu rukom u kaznenom prostoru, a siguran izvođač najstrože kazne bio je Alen Stuhli.

U akciji za 3:0 asistent je bio Štefančić, a Igor Stuhli trese domaću mrežu. U posljednjoj minuti prvoga dijela, Trnavčani su imali stopostotnu priliku. Tiborc je izašao sam pred golmana Brandisa koji iz ovog duela izlazi kao pobjednik.

U nastavku utakmice nastavlja se josipovačka dominacija. U 51. gosti postižu i četvrti pogodak. Kerovec ponovno asistira prema Dorijanu Hulaku koji postiže svoj drugi pogodak. U igru je ušao mladi Lovro Kvasnovski koji odlično asistira prema Kolariku koji postiže peti pogodak. Josipovčani su do kraja utakmice imali još nekoliko izglednih prilika, ali trnavačka mreža nije se više tresla. Dinamo je postigao počasni pogodak u 85. minuti. Solo akcijom gostujuću obranu prošao je Dario Tiborc i zatresao mrežu golmana Kurica.

Josipovčani su opravdali ulogu favorita i plasirali se u polufinale Kupa NS Đakovo.