629

KUP NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

ČETVRTFINALE

SLAVONIJA (B) – MLADOST (ĐS) 0:2 (0:0)

Budrovci – Igralište Budrovci. Gledatelja: 250. Sudac: Dražen Matasović (Đakovo). Pomoćnici: Dino Škalić (Đakovo) i Antun Taranić (Đakovo). Strijelci: 0:1 Totić (69.), 0:2 Totić (84.).

SLAVONIJA (B): Tomislav Antunović (46. Ivan Kladarić), Marko Zetović, Tilli, Ivan Djaković, Valentin Sito, Šimo Zetović (57. Klepo), Markić, Kolić, Željko Kladarić (84. Karlo Sito), Tomislav Sito (70. Bunarkić). Trener: Branko Nikolić.

MLADOST (ĐS): Somer, Bikić (84. Akrap), Totić, Svalina, Filip Denić, Žonka, Grbeša, Branimir Barišić-Jaman (46. Bojanović), Tomić, Radnić, Čurila (65. Stanušić). Trener: Ivan Denić.

U sudaru dviju momčadi koji se nalaze u odličnoj formi, više uspjeha imali su Satničani koji su do pobjede došli u posljednjih dvadeset minuta.

Pobijedili smo – poručuje mladi navijač Mladosti

Satničani su tijekom cijele utakmice imali terensku inicijativu, veći posjed lopte, ali u prvih 45 minuta nije bilo golova. Gosti su prvi puta zaprijetili u petoj minuti kada Ivan Radnić puca s ruba kaznenoga prostora, ali lopta odlazi preko gola.  U 12. minuti Neven Grbeša pokušava s 30 metara, ali ravno u golmana Antunovića.

Domaćini su prvi puta zaprijetili u 25. minuti kada u kontri Željko Kladarić dolazi na dvadesetak metara, ali njegov udarac završava pored gola. Pet minuta kasnije Čurila puca sa 16 metara, pored gola. U 37. minuti vidjeli smo najbolju priliku gostiju. Žonka je dugom loptom pronašao Nevena Grbešu koji izlazi sam pred budrovačkoga golmana, ali loša realizacija upropastila je priliku.

U nastavku utakmice ništa se nije mijenjalo. Satničani su zaprijetili u 56. minuti kada Totić iz slobodnog udarca puca malo iznad prečke. Bikić je u 61. minuti ubacio loptu s desne strane, a Radnić kasni za djelić sekunde. U 68. minuti iz duge akcije gosti su došli u vodstvo. Filip Denić prošao je svoje čuvare, šutirao s ruba kaznenoga prostora, ali domaći golman izbija loptu u korner. Žonka je ubacio loptu, a Totić na prvoj vratnici pogađa budrovački gol. Nakon vodstva, Satničani nastavljaju i dalje s napadima.

U 74. minuti Stanušić šutira s 25 metara, malo pored gola. Minutu kasnije odličan udarac Bojanovića prekrasnom paradom zaustavlja domaći vrata. U 84. minuti uigrana akcija Mladosti završila je pogotkom. Ubačena je lota s lijeve strane, Totić se oslobađa svoga protivnika i zakucava loptu u malu mrežicu. U 86. minuti domaćini pucaju prema satničkom golu. Ivan Kladarić šutira s tridesetak metara, ali ravno u Somera. Posljednju priliku imali su Satničani. Slobodan udarac s 20 metara izveo je Radnić, ali domaći golman vršcima prstiju izbija loptu u korner.

Prema prikazanoj igri, zaslužena pobjeda Mladosti koju u nedjelju očekuje derbi protiv vodeće Darde. Budrovčani će ove nedjelje odmarati jer u Drugoj županijskoj ligi neparan je broj momčadi.