Polet sustigao Sokola u par minuta!

0
453

Kvalifikacijska utakmica za popunu 1. Županijske nogometne lige Osječko – baranjske

POLET – SOKOL                   3:3 (1:2)

Igralište: Semeljci. Gledatelja: 400. Sudac: Oliver Romić (Polet). Pomoćnici: Kečinović i Jerbić.

Strijelci: 0:1 (11. – 11m Žigmundić), 1:1 (30. Ćosić), 1:2 (43. Šmaguc), 1:3 (62. Falamić), 2:3 (64. Đuretković), 3:3 (67. Pilić).

POLET: Mi. Vuksanović, Erceg, Đuretković, Blažević, Ma. Vuksanović, Paradžik, Blažević, Ćosić, Pilić  (73. Gavran), Penava, Aščić (81. Marčićević). Trener: Petar Paradžik.

SOKOL: Šerić, Maltašić, Falamić, Sever, Golubić, Dumiši (85. Bukvić), Žigmundić, Štefančić, Čaljkušić (81. Toth), Šmaguc, Rudić. Trener: Josip Mužar.

Kvalifikacijska utakmica za popunu 1. ŽNL između Poleta i Sokola bila je pravi derbi. Sokol je krenuo strelovito i poveo već u 11. minuti kada je kazneni udarac u pogodak pretvorio Matej Žigmundić. Nakon toga, domaćini izjednačuju u 30. minuti golom Marija Ćosića. Prije samoga kraja prvoga poluvremena, gosti ponovno dolaze u vodstvo, a strijelac je Toni Šmaguc.

Prvim dijelom drugoga poluvremena činilo se kako Sokol odlazi do sigurne pobjede. Marko Falamić zabio je u 62. minuti za prednost od 3:1. Međutim, domaćini se nisu predali niti sekunde. U samo nekoliko minuta zabili su dva pogotka. Prvo je pogodio Ivan Đuretković, a zatim Valentin Pilić.

Veseli i veliki broj navijača u publici koji su zasigurno uživali u dobrom nogometu i velikom broju golova. S obzirom na izjednačen rezultat, ovo je dobra pozivnica i za uzvratnu utakmicu 15.7. u Rakitovicu.