0
370

DRUGI MEĐUSOBNI SUSRET RADNIČKOGA I VUČEVACA

RADNIČKI – VUČEVCI 2:2 (1:1)

Nakon što su nogometaši Radničkoga i Vučevaca, prije dva tjedna, otvorili nogometnu sezonu na području Đakovštine odnosno odigrali prvu nogometnu utakmicu nakon epidemioloških mjera uzrokovanih korona virusom. U prvom susretu slavili su Viškovčani rezultatom 3:2.

Ove subote 13. lipnja susreli su se isti protivnici i po ponovo u Viškovima. Nakon zanimljive igre utakmica je završila bez pobjednika – 2:2.

Prvi pogodak, vodstvo domaćinu donio je u 30. minuti Gusić koji preciznim udarcem pogađa viškovačku mrežu. Vučevčani s izjednačili iz kaznenoga udarca. Toni Pilipović našao se u kaznenom prostoru, prevario je svoga čuvara koji u padu loptu zaustavlja rukom. Sudac utakmice pokazao je na bijelu točku. Siguran realizator najstrože kazne bio je sam Toni Pilipović. Za 1:1.

U nastavku utakmice, obje su momčadi izvršile nekoliko izmjena. Gosti su se u takvim odnosima snaga bolje snašli i došli u vodstvo 2:1. Najzaslužniji za to je Pervan koji je pobjegao svoj čuvaru i snažnim udarcem pogodio same rašlje protivničkoga gola. Nakon toga, i Viškovčani su krenuli nešto agresivnije prema gostujućem golu. Luka Marijanović proigrava Marka Mijakića koji  upućuje neobranjivu loptu u mrežu.

Prema prikazanoj igri, podjela bodova najrealniji je ishod subotnje utakmice.