FENIKS – ĐAKOVO 18:39 (7:23)

Osijek – Sportska dvorana Zrinjevac. Gledatelja: 50. Suci: Darko Mikolčić i Matija Predragović (Virovitica)č

FENIKS: Kuštro 1, Vuk  5, Skokić 4, Paradinović, Šarac, Mihaljević, Adamović, Kožić, Perić 1, Davidović, Raguž, Pavičić 3, Sabljić, Marković 4, Strahonja. Trener: Slavko Stojković.

ĐAKOVO: Ostajmer, Božičević 8, Bradarić, Tomašević 1, Lasić 7, Omrčanin 6, Relatić, Kokanović 1, Klepo 4, Vuković 2, Zatezalo 5, Kapetan 1, Matačić 4. Trener: Domagoj Perlić.

Đakovčani su rutinski odradili posao 11. kola i protiv osječkoga Feniksa upisali uvjerljivu pobjedu. Domaćini su u četvrtoj minuti poveli 2:0, ali tada Đakovčani ubacuju u višu brzinu i vrlo brzo preokreću rezultat u svoju korist postigavši zaredom osam pogodaka. Do odlaska na odmor Osječani su uspjeli postići samo sedam golova dok su đakovački napadači zabijali iz gotovo svih pozicija.

U nastavku utakmice bilo je to odrađivanje posla jer Osječani nisu bili dostojan protivnik. U posljednjih desetak minuta Osječani su uspjeli koliko-toliko smanjiti rezultat jer je trener Perlić u igru uveo i igrače s manjom minutažom. Marin Božičević bio je neuhvatljiv za domaću obranu s postignutih osam golova, odmah do njega je pivot Ivan Lasić sa sedam, a šest pogodaka postigao je Luka Omrčanin. Pet puta je protivničkoga golmana svladao Borna Zatezalo. Sve u svemu, čista i uvjerljiva pobjeda đakovačkih rukometaša koji su stekli još malo samopouzdanja pred odlučujuće mečeve za naslov prvaka (Nexe II i Slatina).