Leon Babić Brajko ispao u drugom kolu!

0
301

PRVENSTVO HRVATSKE ZA TENISAČE DO 18 GODINA

Teniski klub Ogulin od 15. do 19. veljače domaćin je najboljim hrvatskim tenisačima do 18 godina koji se bore za titulu prvaka Hrvatske. Među 32 igrača nalazi se i šesnaestogodišnji Leon Babić Brajko koji je na turniru rangiran kao četvrti nositelj.

Đakovački je tenisač prošao prvo kolo pobjedom protiv Tina Samca rezultatom 6:1 i 6:4. U drugom kolu Babić Brajko sastao se sa Stefanom Đokićem koji je slavio u dva seta 6:3 i 6:2.

Leon Babić Brajko nastupio je zajedno s Dorianom Vasungom u igri parova. U prvom kolu pobijedili su par Vinko Brkić/Teodor Zlatar (6:0; 6:3). Nakon velike borbe Babić Brajko/Vasung poraženi su u drugom kolu od para Filip Sabljak/Roko Stipetić. Babić Brajko/Vasung dobili su prvi set rezultatom 7:5, ali su u preostala dva seta Sabljak/Stipetić slavili sa 6:2 i 10:6.