0
740

GAŠINČANI ODIGRALI PRVU PRIPREMNU UTAKMICU U BUDROVCIMA

SLAVONIJA (B) – HOŠK 1:1 (1:0)

Nogometaši Slavonije po drugi su puta nastupili pred svojim navijačima (prvi puta protiv Torpeda) u  pripremama za proljetni dio prvenstva dok je ovo Gašinčanima, nakon dvotjednoga treniranja, prva provjera.

Domaćini su bolje otvorili utakmicu i već u 14. minuti golom Krešimira Zeke poveli 1:0, a to je ujedno bio i rezultat prvoga poluvremena. Tijekom prvih 45 minuta Budrovčani su imali više od igre, veći posjed lopte te još nekoliko izglednih prilika za pogotka.

U drugom dijelu, probudili su se u igrači HOŠK-a koji su u 62. minuti izjednačili rezultat na 1:1. Strijelac iz kaznenoga udarca bio je Karlo Novaković.

O prvom nastupu svoje momčadi trener HOŠK-a Stjepan Milković rekao je: Na teškom terenu za igru obje su momčadi pokazale zavidnu kondiciju, želju i volju za nadigravanjem. Nama je utakmica dobro došla jer smo nakon dvotjednih treninga na našem igralištu u u dvorani Osnovne škole u Satnici, igrači su se zaželjeli lopte. S obzirom da je ovo naša prva pripremna utakmica, zadovoljan sam viđenim. Slijedi nam tjedan dana treninga, au nedjelju ćemo na svojem terenu ugostiti momčad iz Vrpolja, zaključio je Milković.

SLAVONIJA (B) nastupila je u sastavu: Nemet, Kolić, Klepo, Mižurić, Bala, Zeko, Đaković, Sito, Antunović, Kladarić, Dorić.

Za HOŠK su nastupili: Grubešić, Martinović, Vomš, Franjić, Nerovčić, Breški, Hrgić, Petar Rac, Ivica Novaković, Cvitić, Karlo Novaković. Trener: Stjepan Milković.