0
407

NOGOMETAŠI ZRINSKOGA GOSTOVALI KOD JESENSKOGA PRVAKA

MARSONIA – ZRINSKI (J)  1:2 (1:1)

Serija teških utakmica je iza nogometaša Zrinskoga. Nakon Belišća, BSK-a iz Bijeloga Brda, Jurjevčani su u subotu, 8,. veljače, gostovali u Slavonskom Brodu gdje su upisali pobjedu protiv jesenskoga prvaka Marsonije.

U prvom poluvremenu igra je bila ravnopravna, a gosti su prvi došli u vodstvo. Brazilac Dos Santos ponovo je potvrdio da se vratio u golgetersku formu jer je u 22, minuti zatresao brodsku mrežu. Nije se dugo čekalo na domaći odgovor. Igrala se 31. minuta kada je Ćubel poravnao rezultat na 1:1. Bio ej to ujedno i rezultat prvoga poluvremena.

U nastavku utakmice nogometaši Zrinskoga pokazali su više želje i volje za pobjedom, a takav pristup donio im je rezultat. Najbolji igrač susreta Dos Santos bio je u 61. minuti asistent Ivanu Žutiću koji postiže drugi jurjevski pogodak za konačno slavlje.