0
499

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

TOMISLAV LIVANA – RATAR  9:0 (5:0)

Igralište: Gledatelja: 70. Sudac: Dražen Matasović (Đakovo). Pomoćnici: Antun Bošnjak (Harkanovci) i Leonardo Šagolj (Batina). Strijelci: 1:0 Barišić (4.), 2:0 Nikšić (18.), 3:0 Nikšić (24.), 4:0 Barišić (26.), 5:0 Roso (28.), 6:0 Šantor (62.), 7:0 Barišić (81.), 8:0 Radak (83.), 9:0 Nikšić (86.).

TOMISLAV LIVANA: Vučemilović Grgić, Radak, Šantor (65. Jurišić), Mlinarević (84. Adžamić), Tomić, Žitnjak (76. Fijala), Nikšić, Tomas (62. Radoš), Barišić, Roso (65. Miklić), Grgić.

RATAR: Piplica, Matej Tunuković, Bošnjaković, Mišić, Brzaj, Liščević, Horvat (55. Ivan Tunuković), Florian Abramović, Jurinić (72. Adrić), Križanović, Bekić (46. Manuel Abramović).

Što reći nakon što netko izgubi s 9:0. Možda samo opravdanje da je u 18. minuti Ratar ostao s igračem manje s obzirom da je sudac Matasović zbog prigovora iz igre isključio Josipa Mišića, igrača i trenera. Doduše, Tomislav je već u četvrtoj minuti golom Barišića poveo 1:0 da bi u 18. Nikšić povećao vodstvo na 2:0. I tada kreće piškorevačka agonija. Do odmora golman Piplica morao je još tri puta po loptu u svoju mrežu za visokih 5:0.

Niti u nastavku nije bilo ništa bolje za gostujuće nogometaše. Golovi su padali kao na tekućoj vrpci tako da će ovo biti upisano kao jedan od rekordnih poraza nogometaša Ratara.