VALPOVKA – ĐAKOVO  22:29 (14:12)

Valpovo – Sportska dvorana Valpovo. Gledatelja: 100. Suci: Stipe Kereta (Zagreb) i Silvano Nogić (Petrinja).

VALPOVKA: Ninaj 3, Pavlović 5, Goluža 1, Đurin, Strmečki 3, Pandurić, Seidl, Mudrovčić, Pepić, Fumić 5, Hajmiler 5, Barišić, Novoselić, Lazar, Reba. Trener: Alenko Bajer.

ĐAKOVO: Božičević 7, Mandić 1, Kapetan, Perković 1, Lasić 1, Omrčanin 3, Jarčević 4, Serdarević, Kokanović, Pešut, Klepo 3, Orlović, Poplašen 4, Matačić 5. Trener: Domagoj Perlić.

Đakovački rukometaši uspješno su položili gostujući ispit u Valpovu. Doduše, u prvom je poluvremenu bila izjednačena igra, a domaćini su na otvaranju poveli s 3:0 čime su opasno zaprijetili gostima. Domaćini su u prvih dvadeset minuta imali vodstvo od jednoga do dva pogotka, a Đakovčani u prvo vodstvo dolaze kod rezultata 10:9. Ipak, u završnici domaćini uspijevaju doći do dva gola prednosti i na odmor otići s vodstvom, 14:12.

Na otvaranju drugoga poluvremena Đakovčani su bolje krenuli i stigli su do poravnanja rezultata (14:14) da bi serijom 4:0 pobjegli na plus 3 (18:15) što su uspjeli čuvati do kraja utakmice. U posljednjih petnaest minuta kvaliteta je ipak došla do izražaja tako da gostujući rukometaši odlaze na plus 6 (25:19) čime je utakmica bila riješena. DO kraja utakmice, mirnom i staloženom igrom Đakovčani su upisali gostujuće bodove.

U pobjedničkim redovima najbolji pojedinac bio je Marin Božičević, strijelac sedam pogodaka,, odlično su mu asistirali Luka Matačić s pet Luka Poplašen i Petar Jarčević sa četiri gola.

Kod odmaćina pet golova postigli su Pavlović, Fumić i Hajmiler.