0
681

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA OSIJEK – VINKOVCI

TORPEDO – RADNIČKI (Ž)  0:2 (0:1)

Kuševac – Igralište Lipa. Gledatelja: 200. Sudac: Slaven Florijančić (Jurjevac). Pomoćnici: Vlatko Lončar (Osijek) i Željko Lipar (Đakovo). Strijelci: 0:1 Komljenović (11.), 0:2 Elvir Bukva (48.).

TORPEDO: Vinković, Beljan, Marin Cicvarić, Kopecki, Rajčević, Milardović (58. Paradžik), Radoš, Antinac (83. Mislav Ivanda), Bošković, Fogadić (67. Šarić), Nikolić Kovačić. Trener: Goran Uzelac.

RADNIČKI (Ž): Oršolić, Tomšić (65. Lešić), Bakir Bukva, Oreč (67. Bilić), Elvir Bukva (88. Tomislav Pavelić), Komljenović, Matić, Ivkošić, Pavelić (46. Jozić), Lukačević, Luka Oršolić (66. Prnjak).

Kuševčani su popili još jednu gorku pilulu na svom terenu. Odlična momčad iz Županje znalački je parirali domaćoj momčadi, iskoristila svoje prilike, postigla dva pogotka i kući odnijela sva tri boda.

Gosti su svoj prvi izlazak u domaće polje pretvorili u vodstvo. Igrala se 11. minuta kada je Komljenović ubacio loptu u Vinkovićevu mrežu. Nakon toga, domaćini su krenuli agresivnije prema županjskom golu. Domaćini su stvarali prilike, ali nije bilo raspoloženoga napadača koji bi zatresao mrežu. Najbolju priliku Kuševčani su imali u 36. minuti kada je sudac Florijančić dosudio kazneni udarac za Torpedo, a usput isključio i Branimira Lukačevića zbog prekršaja u izglednoj situaciji. Loptu je uzeo Stjepan Nikolić Kovačić, šutirao, ali golman Oršolić pročitao je njegovu namjeru i obranio udarac. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

Kao i u prvom poluvremenu, i u nastavku gosti su bolje otvorili utakmicu. Iako s igračem manje, došli su do vodstva 2:0. Strijelac je u 48. minuti bio Elvir Bukva. Do kraja utakmice, Kuševčani su krenuli na sve ili ništa, ali ova nedjelja nije bila njihov dan. Napadači su u potpunosti zakazali tako da su gosti iz Kuševca odnijeli sva tri boda, a domaćinima produbili krizu.