PODRAVKA LINO – ĐAKOVO 37:11 (14:6)

Koprivnica – Dvorana Gimnazije Fran Galović. Gledatelja: 50. Suci: Andrej Erceg (Bjelovar) i Šimo Vidaković (Garešnica).

PODRAVKA LINO: Crnjak, Galinec, Međurečan 3, Strugar 1, Đuranek 5, Stručić 2, Sever 1, Vuljak 2, Vrabelj, Balaško 2, Domljan 3, Firšt 2, Dedi 6, Beljak 2, Stahija 3, Perić 5. Trenerica: Đurđica Zečević.

ĐAKOVO: Sudić, Barišić 1, Lacić 1, Humbal 4, Sivak 5, Pejić 1, Kružić 1. Trenerica: Danijela Varnica.

Koprivničanke i Đakovčanke utakmicu šestoga kola odigrale su u četvrtak, 30. listopada. Đakovčanke su u Koprivnicu doputovale sa samo sedam igračica tako da je sve bilo jasno već i prije početka utakmice. U prvom poluvremenu gošće su se dobro držale te su na odmor otišle sa minusom od osam golova (14:6).

U nastavku, kada ne ponestalo snage i kada je domaća igračica iskoristila širu klupu, rezultat je iz minute u minutu rastao na domaću stranu. Na kraju plus 26 golova razlike dovoljno govori o razlici u kvaliteti protivnica. Đakovčanke us postigle samo 11 golova što je također podatak koji govori sam za sebe.

U đakovačkim redovima Sivak je postigla pet, a Humbal 4 gola.