0
764

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

RATAR – HAJDUK (M) 2:5 (2:4)

Piškorevci – Igralište Kozin trg. Gledatelja: 150. Sudac: Denis Plantosar (Darda). Pomoćnici: Filip Đerđ (Darda) i Mateo Paulović (Bilje). Strijelci: 0:1 Alšić (8.), 1:1 Florian Abramović (12.), 1:2 Alšić (24.), 2:2 Bekić (25.), 2:3 Špoljarić (29.), 2:4 Greganić /(44.), 2:5 Greganić (53.).

RATAR: Barić, Bošnjaković, Mišić, Brzaj, Liščević (46. Tunuković), Horvat (74. Blaškić), Florian Abramović, Mišević, Antunović (46. Jurinić), Križanović, Bekić.

HAJDUK (M): Kudric, Plečko, Špoljarić, Greganić (87. Šanjug), Takalić, Popović, Alšić, Ošapić (47. Plužarić), Pavlović (85. Popović), Arnaut, Jovanić.

Nogometaši Ratara neugodno su iznenadili svoje navijače jer su utakmicu protiv Hajduka iz Marijanaca najavljivali kao povratak na pobjedničke stane. Jedino utješno što je publika vidjela čak sedam pogodaka od čega šest u prvom poluvremenu.

U 8. minuti Vlatko Alšić je doveo goste u vodstvo 1:0, ali je samo četiri minute kasnije Florian Abramović izjednačio rezultat na 1:1. U tim trenucima činilo se da će domaćini ubaciti u brzinu više i krenuti prema pozitivnom rezultatu, ali gosti su došli s čvrstom namjerom da iz Piškorevaca odnesu sva tri boda. U 24. minuti ponovo gosti vode, a strijelac je bio po drugi puta Alšić. Samo minutu kasnije Dean Bekić poravnava rezultat na 2:2. Niti tada nije se nazirao poraz domaćina. Ali Antonio Špoljarić u 29. minuti po treći puta postiže pogodak za momčad iz Marijanaca. U samoj završnici Nikola Greganić se upisuje u listu strijelaca za 4:2 što je bio i rezultat prvoga poluvremena.

Niti 15 minuta odmora nije bilo dovoljno da se nogometaši Ratara dogovore kako izaći iz rezultatskoga zaostatka. U 53. minuti drugim pogotkom Nikola Greganić definitivno potvrđuje sve nedjeljne slabosti Ratara. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, a nogometaši Ratara pognutih su glava napustili teren.