Golman Vinković spasio Kuševčane od težega poraza!

0
918

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA OSIJEK – VINKOVCI

DARDA – TORPEDO 3:0 (1:0)

Darda – Igralište Darda. Gledatelja: 100. Sudac: Domagoj Kečinović (Osijek). Pomoćnici: Vlatko Lončar (Osijek) i Fran Jerbić (Osijek). Strijelci: 1:0 Kovač (10.), 2:0 Kovač (59. – 11 m), 3:0 Kozić (89.).

DARDA: Cvetko, Babić, Bilušić, Rolj, Petrović, Vodenik (78. Filipović), Božidar Marijanac (84. Jularić), Kovač (88. Oršoš), Kozić, Kraljević (61. Petar Marijanac), Uremović (61. Mandić).

TORPEDO: Vinković, Beljan, Kopecki, Rajčević, Nikolić Kovačić, Radoš, Antinac, Šarić, Mislav Ivanda, Filip Cicvarić (67. Lilić), Paradžik. Trener: Goran Uzelac.

Trener Kuševčana Goran Uzelac muku muči iz tjedna u tjedan kako sastaviti momčad. Tako je bilo i u utakmici protiv Darde u kojoj su nedostajali: Milardović, Fogadić, Branimir Ivanda, Delić, Marin Cicvarić, Josip Čuić tako da poraz uopće ne čudi.

Uvjerljiva pobjeda – NK Darda

Domaćini su tijekom cijeloga susreta imali više od igre, a svoju bolju igru okrunili su u desetoj minuti kada Vanja Kovač treće Vinkovićevu mrežu. Niti primljeni pogodak nije pokrenuo goste, a da se rezultat nije mijenjao najveće zasluge pripadaju kuševačkom golmanu Vinkoviću koji je obranio puno udaraca upućenih na njegov gol.

U nastavku utakmice, nogometaši Darde s dva pogotka potvrđuju svoju pobjedu. U 59. minuti sudac Kečinović dosudio je kazneni udarac za Dardu, a siguran izvođač najstrože kazne bio je Vanja Kovač. U samoj završnici domaćini postižu i treći pogodak. Strijelac za konačnih 3:0 bio je u 89. minuti Lovro Kozić.