0
834

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

RADNIK – RATAR  3:0 (3:0)

Josipovac – Igralište Josipovac. Gledatelja: 100. Sudac: Domagoj Vuletić (Osijek). Pomoćnici: Hrvoje Rikert (Osijek) i Katarina Zeko (Vinkovci). Strijelci: 1:0 Vrbanić (23.),2:0 Vuković (28.), 3:0 Vuković (32.).

RADNIK: Bagarić, Dujmović (78. Blažević), Petrović, Bošnjak, Gogić, Vuković (90. Molnar), Vrbanić (88. Tutić), Glogač, VIdačić, Lukačić (86. Telebar), Petrušić (44. Štrbac).

RATAR: Piplica, Matej Tunuković (46. Mišević), Bošnjaković, Mišić, Blaškić, Horvat, Florian Abramović, Manuel Abramović (46. Liščević), Jurinić (72. Antunović), Križanović, Ivan tunuković (46. Bekić). Trener: Josip Mišić.

Nogometaši Ratara odigrali su možda i svoju najslabiju utakmicu ove sezone. Već u prvih pola sata primili su tri pogotka i tako domaćinima olakšali put do bodova. Nakon početnoga ispitivanja Nino Vrbanić doveo je radnik u vodstvo 1:0 da bi samo pet minuta kasnije Dino Vuković postigao drugi pogodak. Svojim drugim pogotkom Vuković je u 32. minuti postigao i treći pogodak čime je utakmica bila i zaključena.

U nastavku utakmice vidjeli smo nešto bolju igru Ratara, ali napadači jednostavno ove nedjelje nisu bili raspoloženi.