0
523

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA OSIJEK – VINKOVCI

OLIMPIJA – TORPEDO 0:3 (0:1)

Osijek – Igralište NK Olimpija. Gledatelja: 50. Sudac: Renato Furlić (Beli Manastir). Pomoćnici: Robert Kožić (Osijek) i Adam Šovakov (Gajić). Strijelci: 0:1 Milardović (18.), 0:2 Marin Cicvarić (75.), 0:3 Rajčević (86.).

OLIMPIJA: Havziu, Jurica Pranjić, Lucić (63. Marić), Bilandžija, Petar Pranjić (73. Vidović), Kasač, Čakalić, Kračun (46. Blašković), Mijatović, Škarica, Vidanec. Trener: Franjo Pranjić.

TORPEDO: Vinković, Beljan, Marin Cicvarić, Delić (87. Filip Cicvarić), Rajčević, Nikolić Kovačić (63. Paradžik), Radoš (84. Kopecki), Antinac (87. Šarić), Fogadić (78. Mislav Ivanda), Bošković, Milardović. Trener: Goran Uzelac.

Nogometaši Torpeda nisu baš najbolje ušli u utakmicu jer su domaćini imali dvije stopostotone prilike za gol. Ali je Kuševčane spasio odlični golman Vinković. Prvi ozbiljniji izlazak u polje Olimpije donio je gostima vodstvo. Ivan Bošković ubacio je loptu u kazneni prostor, na pravom se mjestu našao Josip Milardović i glavom zakucao loptu u domaću mrežu. Do kraja prvoga poluvremena Kuševčani su imali još nekoliko izglednih prilika, ali rezultat se nije mijenjao.

I u nastavku utakmice Kuševčani su imali više od igre jer su htjeli što prije drugim pogotkom riješiti pitanje pobjednika. U 75. minuti Marin Cicvarić primio je loptu na rubu kaznenoga prostora i preciznim udarcem prevario osječkoga golmana Havziua. Ovaj pogodak potpuno je utišao domaće igrače, a u samoj završnici Kuševčani su trećim pogotkom potvrdili pobjedu. Mario Rajčević preciznim udarcem s ruba kaznenoga prostora pogodio je osječku mrežu.

Ovom pobjedom Torpedo se definitivno seli u gornji dom, a sljedećem devetom kolu očekuje ih domaća utakmica protiv Otoka.