Anji Belvanović vinkovački turnir!

0
108

OTVORENO TENISKO PRVENSTVO VINKOVACA DO 12 GODINA

Teniski klub Vinkovci protekloga je vikenda bio organizator Otvorenoga teniskoga prvenstva Vinkovaca za tenisačice i tenisače do 12 godina. Na vinkovačkog openu sudjelovalo je četvero đakovačkih natjecatelja: Anja Belvanović, Dora Belvanović, Jakov Tomić, Ivano Luka Tavić.

Pobjednica vinkovačkoga turnira – Anja Belvanović

Anja Belvanović došla je do kraja, odnosno osvojila je vinkovački turnir. Kao prva nositeljica đakovačka tenisačica bila je bolja od sestre Dore rezultatom 6:3 i 6:3. U polufinalu je Đakovčanka bila bolja od treće nositeljice Nine Marić (6:1; 6:0). U sudaru dvije imenjakinje – Anje Belvanović i Anje Janković (druga nositeljica)- uspješnije je bila Đakovčanka. Sa 6:4 i 6:1 Anja Belvanović osvojila je vinkovački turnir.

U muškoj konkurenciji Jakov Tomić, kao prvi nositelj, zapeo je u četvrtfinalu. Bolji od njega bio je Dasar Ymeri sa 6:4 i 6:3.

Ivana Luka Tavić poražen je u prvom kolu od trećega nositelja Ine Horvata rezultatom 6:1 i 6:1.

Đakovački tenisač Jakov Tomić nastupio je u igri parova. Zajedno s Dasarom Ymerijem osvojio je drugo mjesto. U finalu su poraženi od para Ino Horvat/Emanuel Puhanić (7;5; 6:0)