695

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

7. KOLO

RATAR – VILJEVO  2:1 (1:1)

Piškorevci – Igralište Kozin trg. Gledatelja: 150. Sudac: Denis Plantosar (Darda). Pomoćnici: Igor Marić (Osijek)  Luka Vidak (Osijek). Strijelci: 0:1 Senković (5.), 1:1 Ivan Tunuković (26.), 2:1 Horvat (85.).

RATAR: Barić, Bošnjaković, Mišić (64. Blaškić), Brzaj, Liščević, Horvat (89. Antunović), Florian Abramović (90. Adrić), Mišević, Manuel Abramović, Križanović, Ivan Tunuković (76. Bekić). Trener: Josip Mišić.

VILJEVO: Knežević, Golub, Senković, Cerovečki, Pandurić (88. Kovačević), Lukić, Vincetić, Vuković, Kopić (54. Sklizović), Blažević, Vicić. Trener: Dinko Puljić.

Dugo su se mučili nogometaši Ratara protiv vrlo dobrih gostiju koji su opravdano pokazali zašto se nalaze u gornjem dijelu tablice. Da stvar bude gora po domaćine, Viljevčani su već u petoj minuti golom Senkovića poveli 1:0. Nakon početnoga šoka, Piškorevčani su uspostavili svoju igru, preuzeli posjed lopte i krenuli s organiziranim akcijama. Na asistenciju Križanoviča u 26. minuti Ivan Tunuković postiže pogodak za 1:1. U samoj završnici domaćini su imali stopostotnu priliku, ali je Tunuković promašuje čisti zicer.

U nastavku utakmice, domaćini imaju terensku inicijativu, a gosti se grčevito brane često pokušavajući s odugovlačenjem igre. Ipak, u 85. minuti lucidnim potezom Ivice Horvata Piškorevčani dolaze do toliko željene pobjede. Naime, Horvat postiže eurogol nakon asistencije Deana Bekića, prema prikazanoj igri, pobjeda domaćina više je nego zaslužena. I nova tri boda te plasman na vrh tablice.