0
900

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

1:4 (1:0)

Marijanci – Igralište Dragan Ćosić. Gledatelja: 200. Sudac: Manuel Dendis (Jelisavac). Pomoćnici: Tomislav Keglović (Našice) i Siniša Mandić (Tiborjanci). Strijelci: 1:0 Ošapić (18.), 1:1 Štefančić (51.), 1:2 Marijan Batorek (75.), 1:3 Josip Hulak (78.), 1:4 Marijan Batorek (85.).

HAJDUK (M): Kudric, Kupčerić (37. Greganović), Plečko, Špoljarić, Čakalić, Popović, Alšić (68. Jovanović), Ošapić, Vinković, Arnaut, Domanovac.

OMLADINAC (J): Brandis, Kolarik (60. Marijan Batorek; 88. Čaić), Josip Batorek (46. Kocur), Kanisek, Šlegl, Brkić, Josip Hulak, Mišetić, Štefančić (77. Dorian Hulak), Habada (86. Leo Kvasnovski), Igor Stuhli. Trener: Domagoj Vragolović.

Od samoga početka Josipovčani su imali više od igre, ali izgledne prilike nisu uspjeli pretvoriti u golove. U sedmoj minuti, nakon kornera, Kanisek puca glavom pored stative. Igrala se 15. minuta kada Igor Stuhli pusa s deset metara, ali ravno u golmana. Nakon toga Josip Batorek šutira s ruba kaznenoga prostora, pored gola. Ipak, domaćini dolaze u vodstvo u 18. minuti. Gosti su izgubili loptu na sredini terena Dario Ošapić izlazi sam pred golmana Brandisa i plasira loptu u praznu mrežu. Nakon toga, Josipovčani su imali dvije izgledne prilike, ali Igor Stuhli i Štefančić nisu bili precizni.

U drugom poluvremenu Omladinac je još malo pojačao ritam što im je donijelo izjednačenje. Štefančić je šutirao iskosa u golmanovu stranu. Igrač odluke bio je Marijan Batorek koji je ušao u igru u 60. minuti i postigao dva pogotka. Za 2:1 iskoristio je asistenciju Ante Habade i odlično se snašao u kaznenom prostoru. Nakon toga, u 78. minuti udarcem s 30 metara Josip Hulak postiže eurogol. Konačnih 4:1 postavlja Marijan Batorek na asistenciju Doriana Hulaka.

Ovo je treća josipovačka pobjeda u nizu koja ih odvodi u gornji dom.