0
730

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

5:0 (3:0)

Piškorevci – Igralište Kozin trg. Gledatelja: 200. Sudac: Matija Horvatek (Našie). Pomoćnici: Manuel Dendis (Jelisavac) i Ivan Radačić (Donja Motičina). Strijelci: 1:0 Ivan Tunuković (30.), 2:0 Ivan Tunuković (40.), 3:0 Bekić (44.), 4:0 Josip Mišić (52.), 5:0 Manuel Abramović (65.).

RATAR: Barić, Bošnjaković, Mišić (80. Galić), Liščević, Horvat, Florian Abramović, Mišević, Manuel Abramović, Jurinić, Tuunuković (72. Antunović), Bekić. Trener: Josip Mišić.

FEŠK: Knežević, Vuzem (46. Šundalić), Škiljić (65. Pajtl), Kljajić, Danijel Šundalić (65. Stošić), Bilić, Vulić, Amidžić, Pinter, Benković (70. Kopljar), Kapraljević (20. Ivanušec).

Nogometaši Ratara naplatili su sve duševne boli koje su im se skupile u proteklih sedam dana kada su doživjeli poraz u Đurđenovcu te u srijedu i u Kupu NS Đakovo od Punitovčana i to sve naplatili s kamatama igračima iz Feričanaca. U prvih pola sata domaćini su imali veći posjed lopte, ali su prvu pravu priliku u 30. minuti pretvorili u pogodak. Odličnu partiju prikazao je mladi Ivan Tunuković koji je solo akcijom prošao kroz gostujuću obranu i s lakoćom matirao Kneževića. Deset minuta kasnije ponovo je Tunuković pokazao dio svoga raskošnoga talenta i gotovo na identičan način postigao i drugi pogodak. U 44. minuti Tunuković je bio asistent za Deana Bekića koji treći puta šalje loptu u protivničku mrežu.

U nastavku utakmice, gosti su na teren izašli bez ikakvih ambicija čekajući kraj utakmice. U takvim okolnostima u 52. minuti Josip Mišić zabija za 4:0 da bi u 65. Manuel Abramović zaključio Ratarovu seriju za konačnih 5:0.

Ovom pobjedom Ratar je prekinuo mini seriju neuspjeha i vratio dozu samopouzdanja pred nastavak prvenstva.