0
934

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

3:0 (1:0)

Viljevo – Igralište Viljevo. Gledatelja: 150. Sudac: Matija Horvatek (Našice). Pomoćnici: Ivan Škaro (Osijek). Strijelci: 1:0 Vincetić (31.), 2:0 Kopić (72.), 3:0 Vincetić (80.).

VILJEVO: Knežević, Golub, Senković, Cerovečki, Kodrić (70. Kopić), Lukić, Vincetić (82. Kovačević), Sklizović, Korov, Vicić, Blažević (46. Maričić). Trener: Dinko Puljić.

SLAVONIJA (P): Begović (46. Bošković), Veverec (41. Vranić), Marošević, Sabljić, Perak, Štigler, Crnojević, Smaka, Škorvaga (46. Tadijan), Bešlić (86. Stipanović), Vinko.

Nogometašima Slavonije ne ide pa ne ide. I na drugom su gostovanju doživjeli poraz, ovaj puta u Viljevu. U prvih pola sata vidjeli smo ravnopravnu igru, a goste je poremetio pogodak u 31. minuti. Strijelac je bio Ante Vincetić. Do odmora su Punitovčani pokušavali doći do izjednačenja, ali mreže su mirovale.

Novi poraz u Viljevu – NK Slavonija Punitovci

U nastavku utakmice, domaćini su mudrom igrom čuvali stečenu prednost iz prvoga dijela te su u završnici utakmice iz dvije kontre došli do konačne pobjede. U 72. minuti drugi pogodak za domaćine postigao je Stjepan Kopić, samo dvije minute nakon što je ušao u igru umjesto Filipa Kodrića. U 80. minuti svojim drugim pogotkom sudbinu Slavonije zapečatio je Marko Vincetić.

Ovo je drugi poraz Slavonije koja se sada spustila u donji dio tablice sa samo dva osvojena boda. U sljedećem petom kolu Punitovčani na svom terenu dočekuju Hajduk iz Marijanaca.