Kešinčani na vrhu, ostali napadači još na godišnjem odmoru!

0
862

LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

KEŠINCI – MLADOST (L) 3:0 (2:0)

Nogometaši Kešinaca kapitalizirali su prednost domaćega terena i s uvjerljivih 3:0 slavili protiv Mladosti iz Lapovaca. U prvom poluvremenu domaćini su postigli dva pogotka, a strijelci su bili Luka Vojnović i Ivan Peler. U nastavku utakmice za konačnih 3:0 gol je postigao Anđelko Mijakić. Kešinčani su ovom pobjedom zasjeli na prvo mjesto, a u sljedećem drugom kolu očekuje ih gostovanje u Vučevcima. Lapovčani će imati priliku za popravni ispit sljedeće nedjelje kada na svom terenu dočekuju Zrnski iz Drenja.

ZRINSKI (D) – SLAVONAC (P)  0:0

Iako su Preslatinčani bili favoriti u sudaru protiv susjeda iz Drenja, utakmica je završila bez pogodaka. Slavonac je u pripremnom razdobolju pobjeđivao i momčadi iz viših rangova, međutim, u Drenju nije bio njihov dan. Posebno su zakazali napadači koji nisu niti jednom uspjeli svladati domaćega vratara. A Drenjanci su prvenstvo otvorili s poticajnim bodom jer već nekoliko godina Zrinski pokušava doći u gornji dom, ali to mu zasada nije uspijevalo. Možda je ovo dobar znak.

MLADOST (I) – VELEBIT 0:0

Ovo je simbolična utakmica dviju momčadi koje su se u ovoj ligi našle po prvi puta. Ivanovčani su ispali iz druge županijske lige dok su Potnjanci ponovo okupili momčad, nakon godinu dana neigranja. Napadači i jednih  drugih kao da su bili na godišnjem odmoru jer i u Ivanovcima mreže su mirovale.

Ponovo u natjecanju – NK Velebit Potnjani

Nakon početnoga ispitivanja snaga, Ivanovčani su u 28. minuti mali jedanaesterac, ali ga nisu iskoristili.  Potnjanci su zaprijetili u 35. minuti, međutim, domaći vratar bio je na mjestu. Do odlaska na odmor Mladost je imala još dvije prilike, ali mreže su ostale netaknute.

U nastavku utakmice obje su momčadi bile ravnopavne, ali u posljednjih pola sata domaćini su imali više od igre, stvorili nekoliko izglednih prilika, ali bez realizacije. Potnjanci su se srčano branili i na kraju zasluži bod.

NAPRIJED – DINAMO (TO)  0:0

I nogometaši Naprijeda iz Mrzovića očekivali su očekivali su prvu pobjedu, ali i njihovi napadači bili su na produženom godišnjem odmoru. Tomašančani su iskoristili ponuđeno i kući odnijeli vrijedan bod.

SLOBODAN: VUČEVCI