0
658

TREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ISTOK

1:0 (0:0)

Oriovac – Igralište NK Oriolik. Gledatelja: 300. Sudac: Dario Brkić (Požega). Pomoćnici: Oliver Hrmić (Požega) i Tomislav Keglević (Našice). Strijelac: 1:0 Stubičan (78.).

ORIOLIK: Herceg, Velić (46. Kokotović), Jurević, Kuzmić, Mijić, Jurić, Barišić, Stahović (58. Lucić), Zdravko Gospočić (76. Josip Gospočić), Stubičan, Đerek. Trener: Robert Dujić.

ĐAKOVO CROATIA: Nevistić, Kolak, Grgačević, Ivić (83. Stanušić), Burazin, Petričević (73. Čmelješević), Župan, Klemen, Galičić, Bionda (60. Pongračić), Stipanović.

Nogometaši Đakovo Croatije krenuli su na zahtjevno gostovanje u Oriovac bez Tomislava Boškovića (ozljeda) i Renata Lulića, a na klupi za pričuve ostao je Mihael Pongračić.

Đakovčani su u prvih 45 minuta odlično branili svoju mrežu, a opet je najraspoloženiji bio golman Stipe Nevistić koji je obranio nekoliko teških udaraca.

U nastavku utakmice, domaćini su imali više od igre, dominirali su terenom, a takav pristup isplatio im se u 78. minuti. Ubačenu loptu iz kornera, u đakovačkom kaznenom prostoru dočekao je Stjepan Stubičan koji pored đakovačke obrane šalje loptu u mrežu. Na kraju se pokazalo da je to bio ključni trenutak utakmice koji je Oriovčanima donio prve bodove dok su Đakovčani ostali na osvojenim bodom protiv Našičana.

Nogometaši Đakovo Croatije trenutno imaju jedan bod, a u sljedećem kolu na svom će terenu ugostiti momčad Slavonije iz Požege.