Đakovčani doživjeli dva poraza!

0
385

TREĆA HRVATSKA VATERPOLO LIGA – SLAVONIJA

Slavonski klubovi Treće hrvatske vaterpolo lige odigrali su u subotu, 27. srpnja, utakmice trećega prvenstvenoga kola. Domaćin prvoga kruga natjecanja bili su đakovački vaterpolisti koji su odigrali dvije utakmice i ostvarili dva poraza (Mursa i Marsonia).

3. KOLO

ĐAKOVO – MURSA  6:18

(0:4; 0:6; 4:6; 2:2)

Đakovo – Gradski bazen. Gledatelja: 100. Sudac: Filip Kopjar.

ĐAKOVO: Karlo Ditrih 2, Matej Blažević, Borna Išasegi, Tihomir Klemen, Neven Markulić 1, Jure Rotim 2, Karlo Đelalović 1, Drago Rotim,Vlado Šimić, Robert Selec. Trener: Neven Markulić.

MURSA: Sven Kisić 1, Fran Liović 1, Marko Plazonić 1, Vjekoslav Liović 2, Siniša Knezović 5, Fran Čebulin 1, Ivano Jusić 1. Trener: Dražen Lerinec.

Vaterpolisti Murse već su u prvoj četvrtini krenuli snažno i poveli 4:0 čime su domaćinu dali do znanja da će bodovi u Osijek. U drugoj četvrtini Osječani su dodali još malo „gasa“ pa su postigli šest pogodaka za visoko vodstvo 10:0. Đakovčani su u posljednje dvije četvrine igrali puno bolje što potvrđuje i šest postignutih pogodaka. Prvi pogodak za domaću momčad postigao je Karlo Ditrih, Nakon toga, Đakovčani su igrali puno opuštenije i efikasnije tako da su uspjeli popraviti dojam iz prve dvije četvrtine. Pobjeda Murse nije iznenađenje jer oni su godinama najjača momčad u ovoj ligi.

MARSONIA – ĐAKOVO 22:6

(7:2; 5:1; 5:1; 5:2)

Đakovo – Gradski bazen. Gledatelja: 100. Sudac: Hrvoje Jambrović.

MARSONIA: Krunoslav Mirosavljević, Marin Maoduš, Alčen Aladrović 3, Marko Pejić 1, Gabrijel Grubišić 4, Kristijan Šimić 6, Josip Levak 4, Luka Vrbljančević 3, Filip Tomić. Trener: Kristian Šimić.

ĐAKOVO: Ivan Išasegi, Karlo Ditrih 1, Karlo Đelatović, Robert Selec 1, Drago Rotim 1, Neven Markulić, Jure Rotim 2, Ivan Gurdon, Borna Išasegi, Vladimir Šimić, Marko Grbavac, Ivan Goluža, Bruno Markulić, Tihomir Klemen. Trener: Neven Markulić.

U prve četiri minute prve četvtine Đakovčani su bili ravnopravan protivnik što potvrđuje i rezultat 1:1. Strijelac prvoga pogotka bio je Karlo Ditrih. Međutim, nakon toga, Brođani su do kraja četvrtine pobjegli na visokih 7:2 (drugi gol za Đakovčane postigao je Robert Selec). U drugoj četvrtini gledali smo brodsku dominaciju koja je završila 5:1. Istim rezultatom završila je i treća četvrtina. U posljednjoj dionici susreta Đakovčani su postigli dva pogotka, strijelci su bili Marko Grbavac i Drago Rotim.

U trećoj utakmici VK Osijek pobijedio je Marsoniju s 25:14.