0
651

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

METALAC – TORPEDO 3:1 (1:1)

Osijek – Stadion Gradski vrt. Gledatelja: 100. Sudac: Andrej Burilo (Osijek). Pomoćnici: Krešimir Vidačić (Osijek) i Domagoj Vuletić (Osijek). Strijelci: 0:1 Blažević (20.), 1:1 Bekavac (42.), 2:1 Šimašek (75.), 3:1 Šimašek (80.).

METALAC: Tonček, Galić, Vukešin, Sklepić, Šimašek, Vujeva, Salamun, Zekić, Bekavac, Lešić, Miklić (67. Smoljanović). Trener: Zdenko Glumac.

TORPEDO: Vinković, Delić, Klemen, Bračko, Nikolić Kovačić, Blažević, Ivanda, Antinac, Bošković, Domagoj Kušević, Cicvarić.

Ozljede i kartoni prorijedili su kuševačku momčad tako da su u Osijek doputovali sa samo dvanaest igrača tako da je Torpedo cijelu utakmicu odigrao bez ijedne izmjene. Doduše, i Osječani se ne mogu pohvaliti sa širokim rosterom, ali oni su tijekom cijele sezone igrali s malim brojem igrača tako da su se u takvim odnosima snaga bolje snašli. Mile Blažević još je jednom potvrdio da se vratio u golgetersku formu jer je u 20. minuti svoju momčad doveo u vodstvo 1:0. Do kraja prvoga dijela „metalci“ su golom Bekavca poravnali rezultat na 1:1, a to je bio i rezultat prvoga poluvremena.

Niti vodeći pogodak nije pomogao Kuševčanima – Mile Blažević (lijevo)

U nastavku utakmice, Osječanima se „ukazao“ Denis ŠImašek koji je golovima u 75. i 80. minuti svojoj momčadi donio pobjedu.

Tako su Kuševčani propustili priliku da pobjedom osvoje drugo mjesto, ali neće biti nezadovoljni niti četvrtim koje vodi u Međužupanijsku nogometnu ligu. Za 50. rođendan Kluba lijep poklon.