Ratar “potopljen” u prvih dvadeset minuta!

0
318

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

SLAVONAC (L) – RATAR 7:2 (5:0)

Ladimirevci – Igralište Ladimirevci. Gledatelja: 100. Sudac: Adam Šovakov (Gajić), Pomoćnici: Robert Kožić (Osijek) i Danijel Samardžija (Šećerana). Strijelci: 1:0 Baban (5.), 2:0 Maričić (10.), 3:0 Maričić (12.), 4:0 Jelić (20.), 5:0 Budimir (40.), 6:0 Maričić (65.), 6:1 Bala (70.), 6:2 Bekić (72.), 7:2 Maričić (78.).

SLAVONAC (L): Vrbanić, Josip Šestanj (66. Perošević), Perošević, Budimir, Matko Šestanj, Jurković (46. Janjić), Maričić, Jelić, Kovačević, Novoselić, Baban (63. Nemet).

RATAR: Galić, Bošnjaković, Batinić (83. Gabud), Antunović (22. Bekić), Liščević, Florian Abramović, Horvat, Mišević, Manuel Abramović (65. Bala), Križanović (85. Adrić), Tunuković.

Kada u dvadeset minuta utakmice primite četiri pogotka, suvišno je bilo što reći. Piškorevčani su u Ladimirevce otputovali sa mislima da što prije sve završi. Već u petoj minut Vlaho Baban dovodi domaćine u vodstvo da bi s dva pogotka Matej Maričić u 12. minuti povećao vodstvo na 3:0. Samo osam minuta kasnije Emil Jelić postiže četvrti pogodak. U tim trenucima gostima je prijetila prava katastrofa. Do odlaska na odmor Tomislav Budimir postiže peti pogodak.

U nastavku susreta nešto su odigrali i Piškorevčani. Gol za 6:1 postigao je Antonio Bala da bi samo dvije minute Dean Bekić smanjuje rezultat na 2:6. U samoj završnici svojim četvrtim pogotkom utakmicu zaključuje Matej Maričić.